• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
ziutek11113

Ciemna strona księżyca - co ukrywają Amerykanie PL

9 postów w tym temacie

Miło by było jakbyś dodał komentarz, zawsze to inaczej wygląda niż wrzucony sam film.

Sam materiał dość ciekawy. Mamy tyle różnych satelitów wokół ziemi, powinni wysłać na księżyc kilka i opublikować jakieś zdjęcia czy materiały, co tam jest. Sam kiedyś zastanawiałem się jak to możliwe, że księżyc ma obrót wokół własnej osi tak dokładnie zsynchronizowany z obrotem Ziemi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miło by było jakbyś dodał komentarz, zawsze to inaczej wygląda niż wrzucony sam film.

Sam materiał dość ciekawy. Mamy tyle różnych satelitów wokół ziemi, powinni wysłać na księżyc kilka i opublikować jakieś zdjęcia czy materiały, co tam jest. Sam kiedyś zastanawiałem się jak to możliwe, że księżyc ma obrót wokół własnej osi tak dokładnie zsynchronizowany z obrotem Ziemi.

Nawet nie wiem co mógłbym jeszcze dodać, bo chyba nie powtarzać tego co jest na filmie? Jest tam wszystko wyjaśnione bardzo prosto :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie wiem co mógłbym jeszcze dodać, bo chyba nie powtarzać tego co jest na filmie? Jest tam wszystko wyjaśnione bardzo prosto :P

Swoje wnioski, przemyślenia, hipotezy, refleksje. Wiadomo, że nie chodzi o to, żeby pisać sztuka dla sztuki, ale tekst zawsze jest mile widziany, nawet jedno czy dwa zdania.

Nieważne już ; p Nie offtopujmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg tego filmu, jest to zapewne życie inteligentnych istot spoza Ziemi? Tak oglądałam to i przypomniało mi się, jak jakoś w 2007 roku były pewne pogłoski( teorie spiskowe) o tym, że na Księżycu są tajne bazy wojskowe ludzi z naszej Ziemi, rzekomo amerykańskie i rosyjskie. A kurde, prawdy i tak nigdy się nie dowiemy, każdy będzie snuł własne teorie, a pozostałe rzeczy to mogą być jedynie spekulacje ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam film http://zalukaj.tv/zalukaj-film/12338/_wit_ksiezyca_moon_rising_2009_.html

Jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy, jest wszystko spiski, obcy, mroczne tajemnice.

Może odkrywa jakąś część prawdy, a może to tylko kolejny chłam, w każdym razie godne uwagi.

Co do tematu to moje zdanie:

Dlaczego wszystkie te spiski muszą tworzyć Amerykanie? Przecież Rosjanie, Japończycy, czy też ESA wysyłały sondy i dalej to robią.

Fakt, że jest kilka dziwnych faktów, np., że księżyc jest zwrócony w stronę ziemi tylko pod pewnym kątem i tylko jedną, jasną stroną. Kolejny to wpływ na florę i faunę na ziemi. Może to wszystko przypadek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Polecam film http://zalukaj.tv/zalukaj-film/12338/_wit_ksiezyca_moon_rising_2009_.html

Jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy, jest wszystko spiski, obcy, mroczne tajemnice.

Może odkrywa jakąś część prawdy, a może to tylko kolejny chłam, w każdym razie godne uwagi.

Widziałem, jest jeszcze 2 część.

I co myślisz, jakie masz zdanie?

Daj linka do 2 części.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem, jest jeszcze 2 część.

I co myślisz, jakie masz zdanie?

Daj linka do 2 części.

A sorry, to jednak jest pierwsza, wcześniejsza część - http://www.filmweb.pl/film/UFO%3A+The+G ... 006-551307

Oba bardzo dobre, ale dość dawno oglądałem je :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz