• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
karolinaa05

Nawiedzający demon

8 postów w tym temacie

Ostatniej nocy śnił mi się pewien stary dom. Był tam człowiek, którego nawiedzał jakiś zły duch dziewczynki, była dla niego groźna. Sen toczył się potem dalej jakoś, niekoniecznie był związany z tym duchem. No i w pewnym momencie śpię sobie na łóżku na plecach, wszystko tak jak w moim pokoju, a na mojej klatce siedzi chyba ta dziewczynka i mnie dusi, siłuję się z nią, swoje palce wbijałam jej w skórę nad obojczykami aż do wnętrza, do krwi. Twarz miała straszną, rozwścieczoną i nie odpuszczała. Niby to był tylko sen, ale przyszło mi na myśl czy to mogło się stać naprawdę i czy rzeczywiście mógł mnie jakiś demon nawiedzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TO TYLKO SNY!!!!

Jeśli się jej boisz pomyśl podczas snu o czymś miłym (że jesteś bogaty, sex, itp. mi to pomaga) jeśli nie wiesz, że to sen popatrz na ręce, pomyśl, że chcesz latać, spójrz na zegarek, itp. ale pamiętaj, że to tylko sen, jeśli pomyślisz o demonach to one się pojawią!

Nie pisz kolorową czcionką. /A

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a na mojej klatce siedzi chyba ta dziewczynka i mnie dusi

Wszystko wskazuje na ,,nocną zmorę'', o której na przestrzeni wieków, było dużo przekazów, dlatego nie chcę się w tej materii powtarzać.

Na tym forum też było o tym kilka tematów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TO TYLKO SNY!!!!

Jeśli się jej boisz pomyśl podczas snu o czymś miłym (ze jesteś bogaty,sex itp. mi to pomaga) jeśli nie wiesz ze to sen popatrz na ręce, pomyśl ze chcesz latać,spójrz na zegarek itp. ale pamiętaj ze to tylko sen jeśli pomyślisz o demonach to one się pojawią!

Zależy od osoby, nie wszyscy każdy sen mogą kontrolować. Rodzajów snu jest całe mnóstwo. Nie wszystkie sny są takie same. Różni ludzie na różne sposoby radzą sobie z koszmarami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem to wygląda na zmorę albo sen o niej. Albo można założyć, że takie istoty wpływają na nasz sen żeby zdobyć naszą energię. No, ale tego nie można być nigdy pewnym to tylko przypuszczenia ;) Jeśli jednak się boisz, że coś takiego znowu może być radzę się zaopatrzyć w coś poświęconego. Podobno działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paraliż senny, zwany także nocną zmorą. Miałem z tym przyjemność kilkakrotnie. Najważniejsze to zachować spokój i pozytywnie myśleć.

O zmorze można przeczytać wpisując hasło w google lub obejrzeć filmiki na youtube.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paraliż na pewno to nie jest, miewam go często, mogłam się ruszać normalnie bo się z nią siłowałam. Kiedyś słyszałam właśnie, że gdy we śnie coś przychodzi i dzieje się to w miejscu, w którym się aktualnie przebywa-w moim przypadku w pokoju i łóżku na którym śpię, to takie nawiedzenie mogło się przytrafić realnie. Tak się zastanawiam czy to prawda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz