• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Wangon

To dar czy przypadek?

8 postów w tym temacie

Gdy miałem 6 lat zacząłem przewidywać przyszłość, tylko krótkie fragmenty z moich oczu, myślałem, że to sen gdy się obudziłem, ale to się naprawdę wydarzyło i mam tak do dzisiaj. To dar czy przypadek mam 9-10 lat jakby co.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedni mają mniej aktywną intuicję, czy przepustowość informacyjną umysłu, o ile w ogóle kojarzysz o czym piszę, inni bardziej, na pewno nie jest to przypadek, ale nie jest też niczym nadzwyczajnym co wywyższałoby Ciebie nad innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdy miałem 6 lat zacząłem przewidywać przyszłość tylko krótkie fragmenty z moich oczu

Skoro są to fragmenty, których treść sprawdza się w życiu rzeczywistym, za każdym razem, nie ma mowy o przypadku.

Jestem zdania, że jeśli człowiekowi przypisane są pewne zdolności, odkrywamy je w sobie już od najmłodszych lat, już od tego czasu powinniśmy dbać o to. Jeśli prawdą jest to, co opisałeś, mamy do czynienia tutaj na pewno z czymś, co warte jest uwagi, i własnego czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś dzieckiem, a dzieci widzą i czują więcej, niż skostniali dorośli. Jeśli chcesz, rozwijaj swój dar, jeśli nie chcesz, zrezygnuj.

edit- dodam jeszcze, że mój syn ma tak samo, ma teraz 11 lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam, że przyszłość jest już zapisana i wiem, że wielu się ze mną nie zgodzą. Dlaczego? Miałem sen proroczy dotyczący przyszłości, jednak sam nie brałem udziału, ani nie byłem w jego pobliżu, jednak miał ogromny wpływ na moje życie. Nie wiedziałem kiedy ono się wydarzy, więc nie mogłem mu zapobiec.

Może Tobie uda się skorzystać z tego daru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam tak często, że przed jakimś zdarzeniem pokazuje mi się tak jakby obraz w głowie a po chwili, paru minut ta sprawa się dzieje, takie krótkie przewidywanie czasu a ja to tłumaczę, że czasem za dużo myślę i mi się taka kombinacja pokazuje w głowie.

Ale niestety to nie działa na gry hazardowe typu lotto:/,

zapomniałem dodać, że mogę w trakcie gdzieś iść i nagle się zatrzymam i w tej danej chwili ujawnia mi się wizja. Nie wiem jak to się dzieje, ale tak jest nigdy tego dogłębnie nie sprawdzałem, badałem ale wiem, że ono jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem dodać, że dzisiaj odkryłem coś nowego, dzisiaj znowu podczas snu miałem wizje i się sprawdziła, ale gdy byłem obok szkoły. Głowa mnie strasznie bolała i miałem wizje, po wizji stałem jak drzewo wystraszyłem się, bo to uderzyło znienacka, prawie płakałem, serce mi szybko biło ze strachu. Ale chce to rozwijać, to była pierwsza moja wizja w dzień gdy nie spałem, w wizji widziałem jak kolega mnie bił mocno, ale po chwili mu waliłem w twarz z pięści i wizja się skończyła. Oczywiście to się wydarzyło gdy zacząłem ćwiczyć OOBE i LD, słuchałem dużo dosóws i medytowałem. Od tego czasu mam więcej wizji i czuje jakby swoich opiekunów, raz z nimi rozmawiałem gdy miałem LD, myślę że to opiekun i chcą mnie ostrzec np. gdy będę się bił, pokazują mi wizje jak mnie ktoś wali w głowę, żebym się schylił @Edit sory za błędy pisze z telefonu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja mam tak często że przed jakimś zdarzeniem pokazuje mi się tak jakby obraz w głowie a po chwili, paru minut ta sprawa się dzieje, takie krótkie przewidywanie czasu a ja to tłumaczę, że czasem za dużo myślę i mi się taka kombinacja pokazuje w głowie.

Ale niestety to nie działa na gry hazardowe typu lotto:/,

zapomniałem dodać, że mogę w trakcie gdzieś iść i nagle się zatrzymam i w tej danej chwili ujawnia mi się wizja. Nie wiem jak to się dzieje, ale tak jest nigdy tego dogłębnie nie sprawdzałem, badałem ale wiem, że ono jest.

Mam tak samo! Nie wiem czy to coś specjalnego czy spora ilość przypadków, ale jeśli to coś więcej to chciałbym to rozwijać, tylko nie wiem jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz