• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Bianconeri

W 2014 roku mapa świata się zmieni

10 postów w tym temacie

Ta sympatyczna kobieta w Kairze nazywana jest „carycą proroctw”. Przepowiadanie przyszłości w Egipcie jest rzemiosłem z tradycją i cieszy się szacunkiem. Egipcjanie nie wierzą jednak wszystkim, a ta kobieta przez wielu traktowana jest poważnie. Z wykształcenia jest licencjatem sztuki francuskiej, a z powołania – astrologiem i numerologiem. Jej przepowiednie są publikowane już od prawie 10 lat. Jak twierdzą jej liczni zwolennicy, słowa jasnowidzącej spełniają się z zaskakującą dokładnością.

jode-hayad-1.jpg

Prawdziwą sławę Joy Ayyad zyskała w tym roku, gdy przepowiedziała obalenie prezydenta Muhammada Mursiego, kiedy pozycja prezydenta wydawała się niezachwiana. Mimo to z ekranu telewizji uparcie mówiła o nieuchronnym odejściu Mursiego. Prowadzący z uśmiechem słuchali jej proroctw. W rezultacie sceptycy musieli przyznać porażkę. Poniżej kilka prognoz przedstawionych w wywiadzie dla radia „Głos Rosji”.

JOY AYYAD: Przepowiedziałam atak terrorystyczny w Aleksandrii i śmierć wiceprezydenta Egiptu, Omara Sulejmana, trzęsienie ziemi w Iranie i huragan w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to zostało opublikowane na mojej stronie na Facebooku.

AMRU OMRAN: Czy może Pani zdradzić nam mechanizm przepowiadania?

- Jeśli chodzi o mechanizmu przepowiadania, to wszyscy chcieliby go poznać, ja też. Niektóre moje prognozy na początku zaskakiwały mnie samą. Nie do końca rozumiałam, o co chodzi. Na przykład, wszystko wskazywało na to, że jeden z liderów egipskich „Braci Muzułmanów” zostanie poniżony z powodu kobiety, a drugi będzie się zachowywał jak kobieta. Kiedy to ogłosiłam, nie mogłam niczego wyraźnie wyjaśnić. Natomiast gdy niedługo po tym „Bracia” zostali obaleni, a ich przywódca duchowy Safuat Higazi próbował uciec z Egiptu w nikabie (kobieca zasłona na twarz), połowa przepowiedni się wyjaśniła. A potem druga osoba w kierownictwie „Braci”, Hajrat al-Szatir, został zdemaskowany z powodu żony, która zajmowała się koordynacją kontaktów „Braci” z palestyńskim Hamasem. Ponadto przepowiedziałam, że minister obrony al-Sisi, który na przełomie czerwca i lipca poparł masowe wystąpienia na rzecz obalenia Mursiego, będzie się cieszył dużą popularnością, co właśnie stało się w rzeczywistości. Mówiłam o tym kilka miesięcy przed rewolucją 30 czerwca.

- Co czeka nas w przyszłym roku?

- Skoro mówię to dla „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza. Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda. W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie. W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.

Źródło: wolnemedia.net

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
- Skoro mówię to dla „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny

Bała się kary gdyby nie posłodziła mateczce Rosji??

Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek.

Słodko aż w zębach chrzęści...

Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza. Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda.

U don't say...

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie

To samo co wyżej... Gdyby wywiad był dla USA to pewnie w miejsce Rosja podstawiłaby "Ameryka". Skoro "nie wiemy" to po co gada, że najdoskonalsze na świecie, nagle ją oświeciło? Nie od dziś wiadomo, że Ameryka, Rosja itp. mają dobrą technologię jeśli chodzi o ewentualną wojnę.

W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy.

Skoro są ukryte przed ludźmi to skąd o nich wie? Jeśli mówi DOWIEMY się później to niech lepiej przestanie klepać głupoty... Też mogę powiedzieć "Idą wielkie zmiany, ale nie powiem jakie, bo dowiemy się później!"

Reasumując - idź kobieto obiad robić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
- Co czeka nas w przyszłym roku?

Na przykład w Egipcie spadnie śnieg.

w Egipcie już spadł śnieg.

Może oglądała pogodę;d

Jak dla mnie nic ciekawego, zero konkretów, takie proroctwa każdy z nas może przepowiadać na podstawie aktualnej polityki światowej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jednak śnieg w Egipcie spadł wczoraj rano, pierwszy śnieg od 112 lat :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny pseudo-prorok :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będę kontynuował temat dlatego, że znalazłem kolejny artykuł przedstawiający ten temat.

„Królowa przepowiedni” uściśla prognozy na 2014 r.

Jej prognoza na koniec 2013 roku – śnieg w Egipcie – brzmiała absolutnie niewiarygodnie, ale spełniła się. Pewien czas temu kairska kobieta–astrolog i numerolog Joy Ayyad podzieliła się z „Głosem Rosji” swoimi prognozami na koniec 2013 roku i na przyszły rok dla Egiptu i innych krajów. Między innymi Joy Ayyad przepowiedziała, że do końca roku w Egipcie spadnie śnieg.

jode-hayad-1.jpg

Nie można przekonywać, że tego w Egipcie w ogóle nigdy nie było, ale w ciągu 120 lat obserwacji pogodowych dokładnie takiego zjawiska nie było: w zeszłym tygodniu w Kairze po raz pierwszy od wielu dziesięcioleci spadł śnieg! Nocą w wielu rejonach egipskiej stolicy termometry pokazały do +3°С, a w ciągu dnia w Kairze było +7°С – najniższa temperatura od ponad 120 lat obserwacji pogodowych. Śnieg pokrył także inne rejony kraju. W Aleksandrii ogłoszono sytuację nadzwyczajną i wstrzymano pracę portu morskiego. Na Półwyspie Synaj w niektórych regionach warstwa śniegu miała 3-5 centymetrów. Dla mieszkańców kraju, gdzie średnia temperatura zimą wynosi +18°C, było to trudne doświadczenie. W egipskich domach nie ma oczywiście grzejników, tylko klimatyzatory. Ludzie nie mają także ciepłych ubrań, w których można wyjść z domu w taką pogodę: nigdy do tej pory nie były potrzebne. Takiej pogody nikt się nie spodziewał, także synoptycy.

Do tego „królowa przepowiedni”, jak nazywają panią Ayyad w Egipcie, przepowiedziała upadek dwóch reżimów – Hosni Mubaraka i Mohammada Mursi, a także wiele innych rzeczy, które się spełniły z niezwykłą dokładnością. Po zaśnieżonych ulicach Kairu korespondent „Głosu Rosji” pośpieszył do domu „królowej przepowiedni”. Siedziała w swoim gabinecie siedziała w ciepłej kurtce i kapeluszu chroniąc się od przepowiedzianej przez nią zimna.

- Co pani czuje patrząc na śnieg za oknem?

- Czuję się bardzo dobrze, ale jest mi teraz, jak i wszystkim w Kairze, bardzo zimno. Rozumiem, że zobaczyć ośnieżone drzewa w Egipcie jest czymś nadzwyczajnym. Muszę jednak ostrzec, że nie jest to ostatni śnieg tej zimy w Kairze. Całe miasto będzie pokryte śniegiem. W wielu krajach ta zima będzie niezwykle chłodna. Jeszcze do końca tego roku pogoda spłata nowe niespodzianki w naszym regionie, szczególnie w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Co do nadchodzącego roku, który w Azji Wschodniej nazywany jest „Rokiem Konia”, to ja go nazywam „Rokiem Mówiącego Nieba”. Będzie to rok globalnych zmian i w czysto przyziemnych sprawach, i w sferze duchowej.

- Zmiany będą na lepsze czy na gorsze?

- Mogę uspokoić Egipcjan i powiedzieć, że rok 2014 będzie ogólnie rzecz biorąc pomyślny nie tylko dla Egiptu, a dla wielu krajów. Szczególnie, że liczba 2014 daje w sumie 7 (2+0+1+4=7). Zgodnie z Torą, Biblią i Koranem, cyfra 7 to doskonałość. Dlatego życzę wszystkiego najlepszego narodowi egipskiemu z nadchodzącym rokiem pod znakiem siódemki. W 2013 roku było wiele rozwodów i rozstań, a w nadchodzącym roku będzie wiele wesel i spotkań.

Cyfra 7 to cyfra zwycięstwa i triumfu. U wielu narodów jest symbolem zwycięstwa – podniesiona ręka z palcami wyciągniętymi w znak V – victoria. Ten właśnie znak oznacza arabską cyfrę 7. Siła tej cyfry jest bardzo duża. Na przykład sir Winston Churchill odniósł wiele zwycięstw w swoim życiu dzięki energii tej cyfry.

Siódemka będzie mieć duże znaczenie dla Rosji i dla Egiptu. I Rosję, i Egipt czeka w 2014 roku powodzenie, które przyjdzie, jak to zawsze bywa, poprzez przezwyciężanie prób. Nawiasem mówiąc te dwa kraje w nowym roku znacznie zbliżą się do siebie.

Niezbyt spokojna prognoza dla Libanu: mieszkańcy tego kraju będą musieli dokonać wielu starań, aby uniknąć najgorszego. Muszą być bardzo ostrożni i unikać jakichkolwiek kłótni.

Siódemka nie przyniesie spokoju mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. W tym kraju w przyszłym roku można się spodziewać poważnych klęsk żywiołowych. Oprócz tego w kraju dojdzie do dużego rozłamu w społeczeństwie, który może stać się początkiem końca tych Stanów Zjednoczonych, do których przyzwyczailiśmy się.

Źródło: wolnemedia.net

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny raz nic nadzwyczajnego i twórczego... Tej Pani już podziękujemy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głupie te wasze wywody. Ze śnieżną wróżbą i innymi rzeczami poradziła sobie całkiem dobrze. Z braku myślenia ktoś tu zasugerował, że zanim ona ten śnieg przepowiedziała to już spadł. Phi. Nie rozumiem bezpodstawnej niechęci do tej kobiety. Usa- klęska żywiołowa... też się zgadza. Czemu te przepowiednie mają być ścisłe? Usatysfakcjonowałaby was dopiero matematyczna dokładność? Z tego co pisze to sama nie wie do końca o co chodzi w jej przepowiedniach dopóki się nie sprawdza. We własnym kraju ma poparcie i szacunek. Jakby żyłą tutaj w polsce to polaczki by ją zjadły i zlinczowały mentalnie, bo polaczkom zawsze coś nie pasuje i szukają dziury nawet tam, gdzie jej nie ma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ty masz mamusie lub tatusia niemca? A tak w ogóle naucz się pisać bo Polsku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz