• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
soldado

TO JEST DOWÓD NA ISTNIENIE ŻYCIA PO ŚMIERCI !

15 postów w tym temacie

Bardzo ciekawy artykuł ukazał się na stronach Nautilusa, oto on.

Serial dokumentalny "Sensing murder psychics reveled" jest czymś, na co czekaliśmy od dawna i wręcz trudno uwierzyć, że w Polsce przeszedł prawie niezauważony. Emisja wszystkich odcinków miała miejsce w kanale ID pod tytułem „Jasnowidz na tropie zbrodni”. Kanał ID który zajmuje się wyłącznie tematyką kryminalną. Jednak serial "Sensing murder psychics reveled" zniknął on wśród wielu pozycji o nawiedzonych domach czy duchach. Tymczasem jest on wręcz dowodem na istnienie życia po śmierci, jest czymś znacznie więcej niż „kolejnym serialem o jasnowidzach”.

Poniżej tekst, który na temat tego serialu znajduje się na stronach kanału ID:

ID: "JASNOWIDZ NA TROPIE ZBRODNI"

Dlatego w poszukiwaniu prawdy często chwytają się one ostatniej deski ratunku, którą jest jasnowidz. Jak wygląda praca obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami parapsychicznymi ludzi? Tego dowiedzą się widzowie kanału ID w programie „Jasnowidz na tropie zbrodni”.

Na całym świecie półki policyjnych archiwów uginają się pod ciężarem akt dotyczących morderstw, których przez lata a nawet dekady nie udało się rozwiązać. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i zaangażowaniu śledczych z tzw. Archiwów X część z nich udaje się w końcu rozwikłać. Jednak w przypadku innych odpowiedź na pytania: kto i dlaczego zabił jest po prostu niemożliwa z braku dowodów. Dla rodzin ofiar sytuacja taka jest bardzo bolesna i frustrująca. Dlatego w poszukiwaniu prawdy często chwytają się one ostatniej deski ratunku, którą jest jasnowidz. Jak wygląda praca obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami parapsychicznymi ludzi? Tego dowiedzą się widzowie kanału ID w programie „Jasnowidz na tropie zbrodni”.

Producenci tej wciągającej serii spośród niemal dwustu osób z Nowej

Zelandii i Australii, tytułujących się mianem „medium”, wybrali kilkoro najbardziej wiarygodnych, m.in. Deb Webber, Sue Nicholson i Kelvina Cruickshanka.

j94j.jpg

To właśnie oni zmierzą się z niewyjaśnionymi zagadkami kryminalnymi. Warto podkreślić, że jasnowidze nie są wcześniej zapoznawani ze szczegółami badanego przypadku, a do dyspozycji mają jedynie fotografię ofiary, na którą czasami nawet nie patrzą. A mimo to potrafią oni podać najbardziej intymne szczegóły z życia zmarłej osoby oraz okoliczności, w jakich straciła życie. Skąd mają takie informacje? Wszystko dzięki darowi, jakim zostali obdarzeni – zdolnością komunikowania się ze zmarłymi. Deb i Kelvin potrafią z nimi „rozmawiać”. Natomiast Sue pozwala duchom wcielać się w swoje ciało i pisać im komunikaty jej ręką.

Informacje, jakie na temat ofiar i okoliczności ich śmierci podają jasnowidze, są naprawdę zadziwiające i drobiazgowe. Tak jak w przypadku młodej dziewczyny o imieniu Tracy, która w 1976 roku została uduszona przez nieznanego sprawcę. Deb i Sue nie tylko trafnie wskazują, skąd pochodziła nastolatka, jakie były jej pasje oraz kiedy i gdzie zginęła. Przede wszystkim jednak dokładnie opisują przebieg zabójstwa i… samego napastnika. Deb ujawnia nawet jego imię i nazwisko! Warto dodać w tym kontekście, że emisja programu doprowadziła do wznowienia kilku umorzonych spraw, w których zwykłe metody śledztw zawiodły.

9vrs.jpg

Seria „Jasnowidz na tropie zbrodni” na kanale ID to spotkanie z trójką ludzi o niesamowitych i zagadkowych zdolnościach. Zdolnościach, dzięki którym możliwość poznania prawdy o niewyjaśnionych dotąd zabójstwach wydaje się znacznie większa. Niejeden widz podczas oglądania programu dostanie gęsiej skórki…

Emisja kolejnych odcinków: piątki, o godz. 21.30 na kanale ID

1vwv.jpg

ROZMOWA Z PREZESEM FUNDACJI NAUTILUS

Ciągle wracasz do tego serialu. Nie możesz jego zapomnieć?

Oczywiście też, praktycznie co kilka dni oglądam kolejny zarejestrowany przeze mnie odcinek serii, ale to nie o to chodzi. Od dawna chodził mi po głowie pomysł zebrania najlepszych jasnowidzów w Polsce i rozwiązywaniu przez nich niezależnie od siebie przeróżnych tajemnic i zagadek, nie tylko kryminalnych. Australijscy producenci serialu "Sensing murder psychics reveled" zrealizowali ten pomysł znakomicie. Mam dla nich wielkie uznanie, ale przede wszystkim efekt chyba przeszedł wszelkie oczekiwania także ich samych. W Australii i Nowej Zelandii emisja tego serialu była wstrząsem, prawdziwym ogólnokontynentalnym wydarzeniem, o którym rozmawiali praktycznie wszyscy.

Wstrząsem?

Tak.

Dlaczego?

Ponieważ ten serial w zasadzie zamyka dyskusję nie tylko o istnieniu zjawisk pozazmysłowych, ale także życia po śmierci. Moim zdaniem jest dowodem na istnienie duszy, z którą po śmierci ciała fizycznego osoba obdarzona talentem jasnowidzenia jest w stanie nawiązać kontakt. Tam istnienie tych niewidzialnych bytów jest udowodnione poprzez udział jasnowidzów, którzy niezależnie od siebie kontaktują się z duchami przeważnie zamordowanych osób, choć zdarzają się także tacy, którzy zginęli w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Efekty ich pracy wbijają w ziemię.

Czy były próby podważenia tego serialu przez sceptyków?

Jak najbardziej! Są ludzie tak bardzo przekonani co do ateistycznej wizji świata, że wszelkie tego typu produkcje traktują jako jedną wielką „ustawkę”. W Australii były nawet próby zatrzymania emisji programu, aby nie robić ludziom wody z mózgu, gdyż przecież wiadomo, że duchów nie ma. Na szczęście do tego nie doszło, a australijskie media cały czas wracają do tego serialu, gdyż ustalenia jasnowidzów okazały się trafne i dzięki temu złapano kilku morderców. Jestem w kontakcie z producentami tej serii i wiem, że kilka spraw toczy się i z pewnością znajdzie rozwiązania w najbliższych miesiącach. Takiego serialu naprawdę jeszcze nie było. Wiem, bo śledzę mniej więcej to, co jest realizowane na świecie i większość mam na naszych fundacyjnych twardych dyskach jako dokumentację. Serial "Sensing murder psychics reveled" jest poza skalą, w zasadzie powinien trafić na czołówki gazet na całym świecie.

Ale tak się nie stało?

Ale tak się nie stało.

A w Polsce?

Nawet nie został zauważony. Ot, kolejny serial o zagadkach kryminalnych i jasnowidzach, jakich pełno we wszystkich stacjach. Nawet jeden tekst się o nim nie ukazał w gazetach poza specjalistyczną prasą z programami telewizyjnymi. A więc kompletne zero.

Czy uważasz, że… Dobrze, co w takim razie dalej?

Mam jeden cel – chcę zrealizować podobny projekt w Polsce. Mam dobre układy w polskich mediach, więc… z tym nie powinno być problemów. Gorzej z jasnowidzami. W Polsce nie ma takich zawodników jak genialny Kelvin Cruickshank czy Deb Webber. Po prostu nie ma.

Ale przecież mamy jasnowidzów! Może…

Zapomnij! Przez chwilę nie mówmy o jednym Krzysztofie Jackowskim, proszę.... Ludzi w Polsce, którzy są w stanie nawiązać błyskawiczny kontakt ze zmarłą osobą, podać prawidłowo jej imię, wiek, w którym została zamordowana, dzień, opisać jej wygląd, a następnie w ciągu kilkunastu sekund na mapie wskazać miejsce, gdzie dokonane zostało morderstwo… takich ludzi w Polsce nie ma. To, co można oglądać w tym serialu jest poza skalą. Nawet w USA nie spotkałem się z takimi jasnowidzami, a jest tam naprawdę silna ekipa.

Nawiązałeś kontakt z tymi australijskimi jasnowidzami?

Tak. Z dwiema osobami mam kontakt.

Czy jest szansa, że przyjadą do Polski?

Jest, ale nie chcę teraz o tym mówić. Trzeba policzyć koszty, trzeba sprawdzić wiele rzeczy. Teraz jest na to za wcześnie.

Myślisz, że polska wersja „Jasnowidza na tropie zbrodni” byłaby wydarzeniem?

bzqq.jpg

Myślę, że byłaby nie tylko wydarzeniem, ale także szokiem dla widzów tak, jak była w Australii i Nowej Zelandii. Po tym serialu wiele osób zaczęło porzucać ateistyczną wizję świata, o czym pisały australijskie serwisy internetowe. Naprawdę moc tej serii jest porównywalna do siły eksplozji bomby atomowej. Mówię to jako osoba, która zajmuje się zjawiskami niewyjaśnionymi od… zresztą, nawet nie ma sensu podawać liczby lat, bo znaczna część naszych czytelników jest młodsza. Ja uważam ten serial za Świętego Grala tego typu produkcji na świecie. Tam po prostu nie ma mowy o jakimś przypadku, jakiejś ustawce. Były próby zresztą zdemaskowania.

Możesz coś więcej powiedzieć o tym?

Tak, oczywiście. Po emisji kolejnych odcinków do producentów serii zaczęły dochodzić listy i e-maile od ludzi, którzy domagali się zaprzestania emisji, gdyż wielu młodych może uwierzyć w to, że jest życie po śmierci. A przecież wiadomo, że nic takiego jak Bóg, dusza czy życie po śmierci nie istnieje. Wybrano jednego z najbardziej zaciekłych sceptyków, niejakiego Nigela Latta, który na co dzień pracuje jako psycholog policyjny. On w bardzo obraźliwy sposób wypowiadał się o jasnowidzach uczestniczących w programie. Sugerował, że ktoś delikatnie sugeruje im z boku odpowiedzi opierając się o akta śledztwa. Ale nie miał racji.

rhv6.jpg

Przyznał się do błędu?

Owszem, co naprawdę było rekordem świata wobec tego, co wcześniej wygłaszał. Był świadkiem krok po kroku realizacji jednego z odcinków. Mógł się przekonać na własne oczy, że nie ma tam żadnego szwindlu, nie ma żadnego oszustwa. Kilka razy go porządnie zatkało z wrażenia, a na koniec ogłosił: nie potrafię tego wyjaśnić. Powtarzam – ten odcinek był rekordem świata.

Co jeszcze jest w tym serialu, że on jest tak ważny?

Tysiąc rzeczy, ja mogę o tej serii naprawdę godzinami… zanudzilibyśmy czytelników. Wiem o jasnowidzeniu naprawdę dużo i dla mnie ten serial jest niczym wielka uczta. I tylko szkoda, że moim zdaniem udowodnił istnienie życia po śmierci.

Dlaczego szkoda?

Bo moim zdaniem można to było zrobić w Polsce. Niewiele zresztą brakowało… Ale oni byli pierwsi.

Dziękuję za rozmowę.

/rozmowa w Bazie FN 15 grudnia 2013 roku/

Nie wszyscy czytelnicy serwisu FN mieli okazję zobaczyć tę serię emitowaną na kanale ID. Specjalnie dla nich jeden z odcinków serialu "Sensing murder psychics reveled" umieściliśmy na naszym kanale filmowym vimeo.

/link poniżej/

https://vimeo.com/76665095

Źródło :

KLIK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W arcie mowa o osobach, posiadających zdolności medium.

Osoby te potrafią się łączyć z osobami zabitymi, a właściwie z Ich Energiami duchowymi, potrafią odbierać nieraz emocje, które towarzyszyły ostatnim chwilom tragicznie zmarłych.

Potrafią odbierać wizje, telepatyczne skierowane do nich myśli...

Nie ma tutaj oszustwa.

Potrafią odczytywać również symbole i znaki, pozostawione przez ,,drugą stronę'', jak również mają kontakty ze zmarłymi poprzez sny, czego tutaj nie ujawniają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pamiętam, czy na ID czy na innym kanale tego typu widziałam 2 odcinki. Podoba mi się całokształt, same konkrety, nie ma niepotrzebnych szopek, które mają rzekomo wzbudzić ekscytację. Polecam również ich programy "Doświadczyć niezwykłego", "Demony z naszych snów - Śpiąc z diabłem", "Opętane przedmioty"

link do zapowiedzi dwóch ww programów :)

http://www.idpolska.pl/video/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że chciałbyś zdradzić w jaki sposób do Ciebie przychodzą te wizje.

Też byłabym ciekawa tego...

Kiedyś oglądałam i bacznie wsłuchiwałam się w relację K.Jackowskiego, był nawet taki serial w tv z nim w roli głównej.

Mówił tam o cienkiej granicy pomiędzy uruchomieniem wyobraźni a pojawieniem się przysłanej informacji.

Ja np. też dostaje coś jak nagły "błysk, olśnienie" ze sceną i zwykle nie myśląc nad jakąś sprawą, wtedy wiem, że jest przysłana, boję się samo-wytworów umysłu, dlatego staram się nie wchodzić i zagłębiać w te sprawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widzę, że chciałbyś zdradzić w jaki sposób do Ciebie przychodzą te wizje.

Też byłabym ciekawa tego...

Kiedyś oglądałam i bacznie wsłuchiwałam się w relację K.Jackowskiego, był nawet taki serial w tv z nim w roli głównej.

Mówił tam o cienkiej granicy pomiędzy uruchomieniem wyobraźni a pojawieniem się przysłanej informacji.

Ja np. też dostaje coś jak nagły "błysk, olśnienie" ze sceną i zwykle nie myśląc nad jakąś sprawą, wtedy wiem, że jest przysłana, boję się samo-wytworów umysłu, dlatego staram się nie wchodzić i zagłębiać w te sprawy.

Chyba nie ma schematu.

Napiszę o dwóch przykładach, o których teraz pomyślałem,

Pierwszy małej Madzi.

Matka wskazywała na wyimaginowanego sprawcę, który miał porwać dziewczynkę.

Gdy leciał program w tv i było pokazywane zdjęcie dziewczynki, miałem myśli o tym, żeby dotknąć telewizora i jej zdjęcia.

Potem miałem spontaniczną nagłą wizję.

Widziałem w niej, jak matka dziewczynki bierze Madzie i uderza jej główką we framugę drzwi, w dolną jej część.

Mówiłem o tej mojej wizji kilku osobom, wtedy, gdy cała Polska szukała sprawcę porwania dziewczynki.

Do tej pory, matka powiedziała, ze dziewczynka miała jej rzekomo wypaść, ja jednak podtrzymuję to, co widziałem w wizji...

Drugi przykład z tego forum.

W jakimś temacie, jego założycielka napisała, że zaginął jej przyjaciel.

Miałem wizje - oraz widziałem mokre ślady w swoim mieszkaniu, które pozostawił duch tego chłopaka, który przeszedł do mnie.

To był jej przyjaciel.

Jego Energia była z nią związana, dlatego ją w ten sposób odebrałem.

Wiedziałem, że nie żyje, że się utopił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podałeś dwa przykłady i akurat obydwa znam z własnych wizji,

Z tą Madzią to nawet nie słuchałam relacji, od pierwszej wiadomości, gdy cała Polska angażowała się w odszukanie uprowadzonego dziecka..( Sosnowiec niedaleko, tu ludzie tym żyli). Wizja osiedla, pusty wózek, i facet biorący w tym udział, twarz- "ona kłamie".. Nawet wiesz, bo Ci to wtedy pisałam :)

Drugi przykład też razem ciągnęliśmy tu w temacie.

Ja wierzę w taki odbiór wiadomości, należałoby się zastanowić tylko od czego zależy to, że jedni potrafią je odczytać, a inni nie..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Podałeś dwa przykłady i akurat obydwa znam z własnych wizji,

Z tą Madzią to nawet nie słuchałam relacji, od pierwszej wiadomości, gdy cała Polska angażowała się w odszukanie uprowadzonego dziecka..( Sosnowiec niedaleko, tu ludzie tym żyli). Wizja osiedla, pusty wózek, i facet biorący w tym udział, twarz- "ona kłamie".. Nawet wiesz, bo Ci to wtedy pisałam :)

Drugi przykład też razem ciągnęliśmy tu w temacie.

Ja wierzę w taki odbiór wiadomości, należałoby się zastanowić tylko od czego zależy to, że jedni potrafią je odczytać, a inni nie..?

Dokładnie od ich nastawienia...

Niektórzy mają to od urodzenia i różnie traktują.

Nieraz jak coś, co im bardzo przeszkadza.

A to jest dar, który powinno się zrozumieć i uszanować fakt, że został on nam dany.

Niektórzy mają go od urodzenia, tak jak napisałem, a niektórzy dostają go w trakcie swojego życia.

,,Proście, a będzie wam dane''

To cała tajemnica.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem dlaczego Aless nie chce rozwijać swojego daru :?, z każdym miesiącem coraz bardziej daje jej o sobie znać. Ola mam nadzieję, że Cię to zmotywuje! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ID są bardzo ciekawe programy. Nie pamiętam ich nazw teraz, ale zdaje się, że wreszcie ktoś zrobił poważny i realistyczny serial o duchach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozważałyśmy ten temat ze współautorką naszych artykułów.

Podała mi parę wyników badań nad tym tematem przeprowadzanych na mediach w chwilach transu czy akcji komunikowania się ze zmarłymi.

Interesujące jest to, że zaobserwowano jak przy epilepsji zwiększoną ilość wylądowań w płatach skroniowych mózgu.

Ale jeszcze bardziej udowodnione przez naukowców zdolności magazynowania informacji w pamięci, przefiltrowywanie ich w hipokampie.

Czyli jednak jak dana osobowość je "potraktuje"- u jednych zostaną zablokowane i odrzucone - u innych przyjęte. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rozważałyśmy ten temat ze współautorką naszych artykułów.

Podała mi parę wyników badań nad tym tematem przeprowadzanych na mediach w chwilach transu czy akcji komunikowania się ze zmarłymi.

Interesujące jest to, że zaobserwowano jak przy epilepsji zwiększoną ilość wylądowań w płatach skroniowych mózgu.

Ale jeszcze bardziej udowodnione przez naukowców zdolności magazynowania informacji w pamięci, przefiltrowywanie ich w hipokampie.

Czyli jednak jak dana osobowość je "potraktuje"- u jednych zostaną zablokowane i odrzucone - u innych przyjęte. :)

Wszystko jest związane danut z naszą wolną wolą.

Nawet bardzo mocne medium, które ma dar od urodzenia, a odrzuci wszystko to, co jest z tym związane, będzie gorsze - o wiele słabsze, niż nie jeden sceptyk, ponieważ będzie ,,wystawione'' na oddziaływanie różnych bytów, w tym też tych negatywnych i będzie przez to,,bez szans'' na obronę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodzę się z tym, że nie trzeba się tego bać, podchodzić z gotowym projektem w głowie także, wszystko to zamiast przybliżyć nas do współistnienia z innymi światami, zaplącze i zamiesza nam pojmowanie, oddali od prawdy. Wolna wola, solidne wejrzenie we własną głębie, zrozumienie, negatywy do nas nie dotrą, nie przedostaną się, gdy sami na to nie pozwolimy, ja tam zamykam im drzwi elegancko :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie chce żyć na tym świecie fizycznym po śmierci ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja tam nie chce żyć na tym świecie fizycznym po śmierci ...

To nie jest ten świat, jednak jest on także fizyczny jak nasz, nie ma tylko wyboru na "ja chcę". Każdy dostaje się do takiej innej rzeczywistości z jaką będzie sam zgodny, do jakiej przysposobi się w trakcie swojego rozwoju duszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie będę miał fetysz na coś bardziej ze smokami albo z kucami. xP

Mimo, że jest tu pełno rzeczy pięknych jakoś nie odnajduje tu piękna, jak dodam do tego ludzi, wszystko przez nich staje się takie ulotne.

Tworząc piękno nie wiem jak je ukryć, by ludzie tego nie tknęli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz