ewelinaN^^

Moje dziwne zdolności

18 postów w tym temacie

Witam postanowiłam też opisać swój przypadek, otóż od ponad roku miewam dziwne zdolności wiem, że większość z was na samo przeczytanie tego tematu będzie się nabijać, ale odważyłam się w końcu to opisać. Mam nadzieję, że może w końcu poznam choć jedną osobę, która pomoże mi wyjaśnić ten dziwny przypadek oprócz tego, co opisze miewam też dużo innych zdolności, ale ten jest wyjątkowy, dlatego muszę najpierw ten opisać. Jak już wspomniałam trwa to ponad rok, widuje przy różnych czynnościach, które wykonuje, a chodzi o to, że pojawiają się serduszka tzn. jak coś wykonuje np. obieram ziemniaki lub inne warzywa, owoce, to często albo z łupinek odkroi się kształt serduszka, albo tak przekroje warzywo, że kształt będzie widoczny, zwłaszcza gdy warzywo w środku jest zepsute, albo też przy innych czynnościach. Te dziwne znaki pojawiają się na co dzień, ale wiem, że to wyda się wam może niewiarygodne, ale mam sporo zdjęć, na których są te znaki utrwalone. Dlatego byłoby łatwiej gdybym po prostu mogła je pokazać i wtedy możecie oceniać, bo na prawdę bardzo mi zależy aby to w końcu wyjaśnić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz ulubione zwierzątko może papuga ?

Znaczy nie mówię tu o posiadaniu, ale możesz je posiadać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to dodaj te zdjęcia... zobaczymy, czy autentyki i takie tam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro wrzucę zdjęcia tych serduszek i sami się przekonacie, że nie zmyślam, bo nie ma sensu tego dalej ukrywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale odpowiedz mnie na pytanie jak możesz xP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale odpowiedz mnie na pytanie jak możesz xP
Nie mam papugi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To był przykład xP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

35bvaxg.jpg

to chyba powinno tak wyglądać xP

proponuje hosting tynypic

bierzesz potem te IMG op bokach przerabiasz na małe i jest oki bo z hostingu są duże

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzucam zdjęcia serduszek i mam nadzieję, że może ktoś spróbuje mi wyjaśnić co mogą oznaczać te dość tajemnicze znaki. To trwa już ponad rok i od pół roku nasiliło się w taki sposób, że widuję je do kilku serduszek w ciągu dnia, dlatego nie zamierzam już tego ukrywać i proszę aby ktoś kto naprawdę interesuje się takimi zjawiskami pomógł mi, bo takie znaki muszą coś oznaczać, niestety nie wiem co i co dalej w tym kierunku zrobić. Dołączam 2 strony ze 47 zdjęciami, ale to tylko maleńka cząsteczka tego co widuję od ponad roku.

http://chomikuj.pl/ewelina_8787/Dokumenty

http://chomikuj.pl/ewelina_8787/Dokumenty,2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje po prostu sama ich szukasz. Chcesz je widzieć, niekoniecznie świadomie i przez to je zauważasz. Prawdopodobnie też pragniesz miłości. Po prostu wszędzie można znaleźć "serduszka" a ty je zauważasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to jest tak, że jak się na coś uwrażliwimy to zauważamy to w tłumie innych rzeczy, na które nie zwracamy uwagi. Mam taki przypadek, ale nie z serduszkami (ja wszędzie zauważam dziewczyny, które mają na imię tak jak ja). Co do serduszek - to chyba miłe zjawisko dla ciebie? Ja kupuję biżuterię z serduszkami, uwielbiam ten kształt, ale kompletnie nie mam pojęcia dlaczego ten kształt cię prześladuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie prześladują, czasami widuję je do 7 serduszek w ciągu dnia a czasami tylko jedno mimo wszystko jest to trochę dziwne, bo podczas gdy się pojawiają to w ogóle o nich nie myślę ani nie próbuje szukać jak ktoś opisał wcześniej, po prostu zauważam je gdy coś robię same się pojawiają. Dlatego najlepiej byłoby gdyby jakiś jasnowidz spróbował to wyjaśnić, bo amatorzy i niedowiarki mi w niczym nie pomogą tu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Historia jest mocno naciągana, zdjęcia nie wyglądają na prawdziwe,

dziwne zdolności wiem
według ciebie jakie to są zdolności?

Radze się zapoznać z tym

Pareidolia – zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach, przeważnie przy pełnej świadomości ich nierzeczywistego charakter

za niedługo będziesz miała tak, chyba że to ty

http://www.youtube.com/watch?v=DQIVyodNAgk

Popatrz jakie mam zdolności, kupuje pierniki a tam same serca pierniczki-alpejskie-likier-advocat-wedel-150g-Product2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a z resztą skoro mi nikt nie wierzy to usunę ten profil, wystarczy mi, że znajomi wiedzą, że posiadam te zdolności, bo są świadkami a jeżeli mi ktoś na okrągło będzie tu wmawiał, że zdjęcia są nie prawdziwe to ich sprawa niby miał być to portal, na którym można szukać porady, ale widać nie ma sensu nikogo prosić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale napisz dokładnie czego od nas oczekujesz? w czym mielibyśmy ci pomóc lub coś poradzić?

opisz tą "zdolność"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja znajoma parę lat temu też wszędzie widziała serduszka. A jak to się zaczęło? Po prostu: zaczęła myśleć o tym, że w sumie w każdej rzeczy można doszukać się serduszka.

Serce nie ma jakiegoś trudnego kształtu, głupią plamę można w ten sposób zinterpretować. Co innego gdyby to był jakiś skomplikowany kształt.

Zdarzyło Ci się zobaczyć serduszko raz, drugi, trzeci zupełnie przypadkiem, ale zaczęłaś się na tym podświadomie skupiać, dlatego teraz je wszędzie widzisz. Tak działa sugestia.

Przykład?

matka_boska5.jpeg to jest zdjęcie plamy na drzewie z mojego rodzinnego miasta (Żyrardów, za dużym kościołem). Osoby, którym powiedziano, że to cud i objawienie widziały w tej plamie boską postać. Inne zaś, przypadkowe osoby podchodzące do drzewa nie widziały tam nic. Bo nikt im nie zasugerował co mogą tam dostrzec.

Prościej nie wyjaśnię. Po prostu zasugerowałaś się przypadkowymi serduszkami, zaczęłaś dużo myśleć i wyobraźnia zadziałała :D

Nie widzę w tym nic paranormalnego :D

a z resztą skoro mi nikt nie wieży to usunę ten profil wystarczy mi że znajomi wiedzą że posiadam te zdolności bo są świadkami a jeżeli mi ktoś na o krągło będzie tu wmawiał że zdjęcia są nie prawdziwe to ich sprawa niby miał być to portal na którym można szukać porady ale widać nie ma sensu nikogo prosić

W takim razie napisałaś tutaj, żeby nas poinformować o Twojej dziwnej "zdolności" czy zapytać co to i czy to ma jakiś związek z rzeczami paranormalnymi? Nikt by Cię chyba nie okłamywał, że to Twoja podświadomość jeśli faktycznie miałabyś dar. Tym bardziej, że na tym forum są osoby naprawdę doświadczone i wiedzące, co mówią :)

To nie żaden najazd na Ciebie, nikt nie próbuje Cię tu zezłościć czy oszukać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee tam to nic ja miałam wizje co się sprawdzały!

A co to tegomoze ktos cie opserwuje i chce zucic urok milosci :x 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz