• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
NOSEE

Fake czy nie?

13 postów w tym temacie

Przy przeglądaniu YT natrafiłem na bardzo ciekawy film. Co o nim sądzicie? Fake czy prawda? mi to trochę podjeżdża mistyfikacją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fake. Zauważ, że wystartował tak szybko, a w górę leci z bardzo małą prędkością. Zresztą, przecież to że "UFO" jest okrągłe to mit. ;x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe.

Ale raczej, że to mit.

Ponieważ, w dzisiejszych czasach można raczej wszystko już zrobić.

Wiesz, gdybym zobaczyła na żywo, to co innego. Ale filmiki, to wiesz, nie wiadomo czy wierzyć.

Są niby te odgłosy, ale można przecież je dodać.

Niby było to przybliżenie, hm.

Niech się więcej ludzi wypowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, fake to jest bankowo, teraz dla kogoś z odpowiednim sprzętem to lajt zrobić taki filmik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz nawet jakby coś miało być prawdą, to wzięto by to za fake...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nawet jeśli to fake to ktoś się musiał dużo napracować żeby wyglądało tak realistycznie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie, może będę tą jedyną naiwną, ale co jeśli to prawda? Filmik nakręcony telefonem przez dziecko, które przypadkowo zauważyło dziwny obiekt, potem w panice uciekło a potem zatrzymało się i z ciekawości zaczęło filmować obiekt na niebie. Obiekt porusza się dość wolno na początku ( całkiem możliwe, że celowo) po czym błyskawicznie zmienia kierunek i znika w przestworzach.

Z drugiej strony, no i co, że może prawda? Wiemy już wszyscy jaką technologią dysponuje branża filmowa a nawet przeciętny, trochę zdolniejszy internauta i nie uwierzymy już w nic. Wpadliśmy we własne sidła. Nic i nikt nie jest już nam w stanie dostarczyć dowodu, który moglibyśmy zaakceptować bez wątpliwości i sceptycyzmu. Podejrzewam, że nie do końca uwierzylibyśmy, gdybyśmy zobaczyli na własne oczy ( może to film kręcą z ukrytej kamery albo coś?) a jak uwierzylibyśmy my, to nie uwierzono by nam itp. Głupia sprawa :oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tych czasach z takim sprzętem i z taką technologią każdy może zrobić taki filmik amatorski, nawet śmiem twierdzić, że nawet lepszej jakości :)

FAKE na 100000000%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wy naprawdę sądzicie, że to prawda? przecież aż śmierdzi ten filmik oprawą ludzkiej dłoni...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki filmik to nawet i ja potrafiłbym zrobić :D

Trochę grafiki komputerowej i wszystko ładnie wygląda :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać nawet, gdy startuje, że obróbka komputerowa... widziałem raz i od razu poznałem jak i pewnie większość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Taki filmik to nawet i ja potrafiłbym zrobić :D

Trochę grafiki komputerowej i wszystko ładnie wygląda :P

No to ja bardzo chętnie zobaczę taki filmik w twojej reżyserii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fake, nie takie rzeczy fałszywe można na youtubie znaleźć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz