• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Kcssak

Jak spotkać się ze swoim opiekunem?

8 postów w tym temacie

Heja, chcę się dowiedziec jak spotkać się ze swoim opiekunem (najłatwiejszy sposób Leniwy jestem :/). Próbowałem przez ld lecz za pewne był to wytwór mojej wyobrazni pomocy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z takim podejściem na pewno się nie spotkasz z opiekunem.. Na to trzeba czasu, cierpliwości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Heja, chcę się dowiedziec jak spotkać się ze swoim opiekunem (najłatwiejszy sposób Leniwy jestem :/). Próbowałem przez ld lecz za pewne był to wytwór mojej wyobrazni pomocy!

Lenistwo jest związane z Twoim ciałem, a potrzeba spotkania się z Opiekunem, wynika z pragnienia duchowego.

Zatem jeszcze nie jesteś gotowy do tego typu doświadczeń.

Kiedyś, gdy zaczniesz myśleć inaczej, wtedy Twoja dusza znajdzie do Niego drogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wydaje, że mój opiekun przybrał postać mojego najlepszego przyjaciela, bo zdarzyło mi się go spotkać osobiście, przy bardzo ciężkich przeżyciach. Nie rób nic na siłę, zapomnij o tym a jeśli tak bardzo chcesz się z nim spotkać, to po prostu się o to módl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mi się wydaje, że mój opiekun przybrał postać mojego najlepszego przyjaciela, bo zdarzyło mi się go spotkać osobiście, przy bardzo ciężkich przeżyciach. Nie rób nic na siłę, zapomnij o tym a jeśli tak bardzo chcesz się z nim spotkać, to po prostu się o to módl.

hmmm nie wiem, ale to bardziej mi dajmona przypomina niż opiekuna, mój dajmon też podszywa się pod opiekuna. Mogę się mylić, ale tak mi się wydaje :)

ps. Pisze z telefonu, więc sorry za błędy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest tak jak napisał soldado. Chcieć a móc, bo to dusza decyduje o połączeniu, jej głębia a nie przebiegłość, czy rozum. Prawdziwe wołanie ma odzew, tam nie zwraca się uwagi na zabawy, na iluzje, nie ma na to miejsca, jest prawda i tylko ona ma swoje znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest tak jak napisał soldado. Chcieć a móc, bo to dusza decyduje o połączeniu, jej głębia a nie przebiegłość, czy rozum. Prawdziwe wołanie ma odzew, tam nie zwraca się uwagi na zabawy, na iluzje, nie ma na to miejsca, jest prawda i tylko ona ma swoje znaczenie.

Dusza... innymi słowy intencje, które płyną prosto z serca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, nie jest łatwo spotkać opiekuna bo to nie lokaj na każde zawołanie. W przypadku prawdziwych problemów i potrzeb może nam pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz