• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Yahiko

Prośba o wróżbę

2 posty w tym temacie

Witam

Jacek 03.071993

1. Czy długo mi zajmie osiągnięcie oobe lub świadomego snu? Czy w ogóle mi się to uda?

2. Czy w tym roku spotkam tą jedyna?

3. Jak mi pójdzie na studiach w tym semestrze? (wiem że można tylko 2 pytania, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź na 3, jakby co to prosze zignorować ostatnie pytanie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Jacku ;)

Coś się zmieniło, czyżby coś się skończyło? :) Twoje podejście w sprawie obee musiało ulec zmianie :) Zaniechałeś lub rozpocząłeś. Jeśli chodzi o to czy Ci się uda w tym roku nie chyba, że na przykład zmienisz technikę ;) A ich jest od groma dlatego nie powinieneś zniechęcać się jeśli się nie udaje znaczy to, że dana technika może na Ciebie nie działać ale inna już tak :) Nie pytaj mnie jaka bo tego nie wiem. Jeśli chodzi o miłość to widzę, że rzeczywiście chcesz znaleźć miłość taką prawdziwą i miło to widzieć w kartach ale niestety miłości w tym roku nie widać w kartach... Czasem bywa tak, że trzeba zadbać najpierw o inne dziedziny życia a miłość pojawi się niespodziewanie. Jeśli chodzi o przesłanie Anielskie dla Ciebie to "związek z innego wcielenia" Znaczy to, że masz niedokończone sprawy z bratnia duszą z poprzedniego wcielenia. To może oznaczać potrzebę wybaczenia komuś lub nauczenie się czegoś podczas przeznaczonych dla Ciebie lekcji w tym przypadku chodzi o cierpliwość. bratnie duszę rozpoznaje się na pierwszy rzut oka uczucie to może objawiać się jako przyciąganie lub chemia, magnetyzm który przyciąga dwójkę osób może wykraczać poza normy logiki ponieważ celem zaistnienia takiego związku jest nauka jak i uzdrawianie. Niezależnie od tego czy Twoja bratnia dusza jest Twoim życiowym partnerem doświadczasz lekcji wskutek których dokona się Twój samorozwój . Hipnoza regresyjna może Ci dodatkowo ukazać odpowiedzi których poszukujesz. Chciałabym odpowiedzieć i na Twoje trzecie pytanie no ale niestety nie mogę... a chciałabym ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.