obixon

Moja liczba życia.

71 postów w tym temacie

Witajcie!

Otóż jestem tutaj nowy z czego się cieszę, bo forum bardzo mi się podoba i myślę, że będę tutaj często zaglądał...

Na początek mam pytanie o swoją liczbę życia. Część informacji podaje, że jest to liczba 6, część, że mistrzowska 33. Sam już nie wiem, czy moglibyście mi pomóc? moja data urodzenia 04.05.1995.

p.s. przepraszam jeśli w złym miejscu napisałem post.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie!

Otóż jestem tutaj nowy z czego się cieszę, bo forum bardzo mi się podoba i myślę, że będę tutaj często zaglądał...

Na początek mam pytanie o swoją liczbę życia. Część informacji podaje, że jest to liczba 6, część, że mistrzowska 33. Sam już nie wiem, czy moglibyście mi pomóc? moja data urodzenia 04.05.1995.

p.s. przepraszam jeśli w złym miejscu napisałem post.

Pozdrawiam!

Witaj

Zdecydowanie 33, to bardzo rzadka liczba.

11 jest mistrzowska, wyżej jest 22, a Ty masz 33, czyli jeszcze wyżej niż te liczby.

Coś Ci od razu napiszę.

Masz ogromną wiedzę ukrytą w sobie.

Ogromna intuicja, przy czym nieraz dajesz się wodzić nie potrzebnie za nos, bo młode dusze uważają, że Twoje zalety, to wada, którą można do woli wykorzystywać.

Cierpliwość, pobłażliwość, stanie niejako obok różnych sytuacji.

Odpuszczanie i przebaczanie innym, w myśl swoich zasad, które masz w sobie... - to m.in. Cię cechuje.

Ja mam zaledwie 11, także gratuluję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

33, pogratulować. :mrgreen:

Ja jestem liczbą 8 ze zsumowania 35. Przeciętniak jak nic. :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aya ja mam dokładnie tak samo 8 ze zsumowania 35

obixon tylko pozazdrościć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33, pogratulować. :mrgreen:

Ja jestem liczbą 8 ze zsumowania 35. Przeciętniak jak nic. :lol:

Aya ja mam dokładnie tak samo 8 ze zsumowania 35

obixon tylko pozazdrościć :)

To nie jest ważne, że macie liczby tak jak napisałyście ,,przeciętne''.

Ale jeśli chodzi o Was dwoje, to jesteście bardzo ambitne.

Chcecie wiedzieć więcej, chcecie się rozwijać, interesuje Was to wszystko, co duchowe, a to są bardzo dobre cechy, które wielu osobom brakuje.

I to jest w Waszym przypadku niezmiernie ważne. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak to się liczy bo ja też bym chciał poznać swoją liczbę życia , 29-12-1994

mi wyszło że 10 ale nie wiem dokońca co to znaczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba to tylko liczba. Można zatracić potencjał lub rozwinąć go jeśli jest się ambitnym więc zarówno 8 może stać się 11 jak i odwrotnie ;)

Pozdrawiam wraz z soldado z grona jedenastek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi wyszło że 10 ale nie wiem dokońca co to znaczy

Wyszło 10 czyli dodajesz 1+0=1 czyli Twoja liczba to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a co oznacza 12?

Nie mogło Ci wyjść 12, musisz dodać 1 i 2, czyli 3 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi także z sumowania wyszło 33 czyli 6. Ciekawe, bo z imienia pierwszego, drugiego i nazwiska wychodzi także liczba 6.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mi także z sumowania wyszło 33 czyli 6. Ciekawe, bo z imienia pierwszego, drugiego i nazwiska wychodzi także liczba 6.

No ale z tego co koledzy i koleżanki mówią, nie powinno się sumować 33

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację liczb 11,22,33... już się nie sumuje, bo to odrębne wibracje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczby : 11,22,33 nie mogą być sumowane bo to zaprzeczałoby istnieniu liczby mistrzowskiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi wyszło że 10 ale nie wiem do końca co to znaczy

Jesteś numerologiczną 1 ką.

Osoby z wibracją cyfry 1, to urodzeni przywódcy, którzy nie znoszą autorytetów nad sobą i za wszelką cenę pragnące zachować swoją niezależność. Pewne siebie, przebojowe, skuteczne w działaniu, pełne charyzmy jedynki, mają w sobie naprawdę duży potencjał energetyczny i poczucie samodzielności. Odczuwają silną potrzebę samodoskonalenia się. Są bardzo kreatywne, potrafią wykazywać własną inicjatywę, nie mają problemów z komunikatywnością, potrafią wspaniale przemawiać. Najlepiej wychodzi im realizacja krótkoterminowych działań.

Siła charakteru, indywidualność, chęć tworzenia, twórczość, dominacja, śmiałe pomysły,dar przekonywania, charyzma i wybitne zdolności przywódcze pomagają im w zjednywaniu ludzi, którym jedynki wskazują drogę postępowania. Jedynki zazwyczaj cieszą się dużym autorytetem i często stanowią wzory postępowania

dla innych. Posiadają zmysł praktyczny, silną wolę, zdolności organizacyjne, ale mniejsze zdolności wykonawcze. Są to natury dynamiczne, cechuje ich spontaniczność, skłonność do ryzyka. Numerologiczne jedynki to osoby ambitne, posiadające umiejętność samorealizacji i talent organizacyjny. Są one przedsiębiorcze i inteligentne, odczuwają wysoką potrzebę władzy,osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej.

Jedynki dążą do perfekcji, są samokrytyczne. Źle znoszą krytykę ze strony innych. Ich słabe strony, to apodyktyczność, skłonność do egocentryzmu,dominacji,arogancji, ryzykowne zachowania, skłonność do narzucania własnych opinii, niecierpliwość.

Niepowodzenia potrafią wywołać w nich uczucie frustracji, zbytnią nerwowość i wybuchowość. W partnerstwie łatwo okazują uczucia, czują wielką potrzebę docenienia, mogą być nadmiernie zazdrosne, wręcz zaborcze. Ciężko jedynkom zdobyć się na kompromis, wolą one narzucić swoje poglądy i sposób widzenia.

Źródło:

KLIK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co dokładnie oznacza liczba mistrzowska - 11 ( bo to chyba moja 18.07.1984) ? i czym sie różni od liczby 22 i 33?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a co dokładnie oznacza liczba mistrzowska - 11 ( bo to chyba moja 18.07.1984) ? i czym sie różni od liczby 22 i 33?

Witaj w gronie 11 :)

Różnie to się u 11 kształtuje, mi od około 5 lat, wzrasta zdolność mediumiczna.

Poczytaj o 11 kach :

Znaczenie liczby mistrzowskiej 11

Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne.

W miłości Jedenastki są świetnymi partnerami – wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi i czułymi. Numerologia 11 podpowiada, że osoba z taką liczbą może szukać ideału, ale wrodzona inteligencja i intuicja uświadomi jej w końcu, że ktoś taki nie istnieje. W tym właściwym związku Jedenastka ceni to, co sama daje – oddanie, monogamię, namiętność i poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa.

Wśród licznych wielu zalet, jakie posiadają Jedenastki, od czasu do czasu trafiają się i wady – wszak nie ma ideałów. Liczba 11 to także egocentryzm, snobizm, krótkowzroczność, zapalczywość i duża nerwowość. Jedenastki bywają także zamknięte w sobie, co utrudnia ich poznanie i docenienie przymiotów, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość – czują się wyjątkowe a jednocześnie boją się oceny innych lub porażki. Takie skraje emocje to charakterystyczne zjawisko dla osoby z numerologiczną 11 – wahania to naturalny element ich osobowości, dlatego bywają czasem chwiejne i niezdecydowane.

Liczby Mistrzowskie to numerologiczne wartości, których się nie redukuje przy obliczaniu liczby życia. Składają się one z dwóch takich samych cyfr, reprezentujących wyższy rząd liczb pod­stawowych (od 1 do 9). Liczbami mistrzowskimi są liczby 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99. Najważniejszymi wibracjami w portrecie numerologicznym są 11, 22, 33, 44. Oznaczają, że mamy do czynienia z osobą zaawansowaną duchowo (z tzw. „starą duszą”), która przynosi wieści z wyższego świata. Oświeca ona ludzi (w różnym zakresie), ustanawia praktyki duchowe dla samorealizacji i wskazuje drogę rozwoju. Jest to osoba zaawansowana duchowo, wtajemniczona, posiadająca wyższą wiedzę (ezoteryczną, wewnętrzną, obiektywną).

Źródło:

KLIK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź :) czyli z tego co zrozumiałam to 11 mogą mieć zdolności paranormalne? piszesz , że Tobie od 5 lat wzrasta zdolność mediumiczna ? a jak do tego doszłeś że masz takie zdolności i jak je rozwijasz? ja tez czasem mam wrażenie że pewne zdolności mam/ miałam ale staram się o tym nie mysleć i tak jakby ,, one ,, zanikały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź :) czyli z tego co zrozumiałam to 11 mogą mieć zdolności paranormalne? piszesz , że Tobie od 5 lat wzrasta zdolność mediumiczna ? a jak do tego doszłeś że masz takie zdolności i jak je rozwijasz? ja tez czasem mam wrażenie że pewne zdolności mam/ miałam ale staram się o tym nie mysleć i tak jakby ,, one ,, zanikały

11 śmiem twierdzić, że mają zdolności paranormalne, jednak mogą one się uaktywnić w ich życiu, w dowolnym czasie.

Zadałaś bardzo dobre pytania....

Około 5 lat temu, miałem bardzo dużo doświadczeń związanych z duchami. Doszedłem do tego, ze mam zdolności, poprzez panowanie nad tymi doświadczeniami, panowaniem nad duchami, rozumieniem Ich - rozumieniem przekazów od Nich i wreszcie poprzez tak skrajne przypadki, jak osoby opętane, którym umiałem pomóc.

Rozwijam je cały czas poprzez to wszystko co do tej pory robię.

Mniej doświadczeń, mniej praktyki = mniejszy rozwój tej zdolności.

Zatem staram się podchodzić praktycznie do wszystkiego, co jest związane z tym darem.

Odnośnie Ciebie... - tak jest po prostu wygodniej.

Ale zapamiętaj jedno - nie ma przypadków, one nie istnieją, dlatego nie wyrzucaj tego, co jest z Tobą związane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodze sie z Toba , że przypadków nie ma - wiele razy sie o tym przekonałam.....wiem że przed wieloma rzeczami nie jestesmy w stanie uciec... ale to co mnie powstrzymuje to po prostu strach .... jeśli mogę o to zapytać Ty się nigdy nie bałeś duchów ? czy one od zawsze były w Twoim życiu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zgodze sie z Toba , że przypadków nie ma - wiele razy sie o tym przekonałam.....wiem że przed wieloma rzeczami nie jestesmy w stanie uciec... ale to co mnie powstrzymuje to po prostu strach .... jeśli mogę o to zapytać Ty się nigdy nie bałeś duchów ? czy one od zawsze były w Twoim życiu ?

I znowu bardzo dobre pytanie.

Bałem się duchów jak chyba każdy, jednak zawsze pojawiały się ,,znikąd'' rozwiązania i to od razu, tak jakby Coś, lub Ktoś mnie w tym chronił, w tym, co robiłem.

Na początku wszystko bardzo negowałem, jednak ta Siła, nie pozostawiała mi żadnych złudzeń, że ma rację i że mi nic nie grozi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeśli ktoś nie wykorzystuje swojego daru/pewnych umiejętności, chociażby z takiego powodu jak to że po prostu sie tego boi to czy są jakieś konsekwencje takiego postępowania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jeśli ktoś nie wykorzystuje swojego daru/pewnych umiejętności, chociażby z takiego powodu jak to że po prostu sie tego boi to czy są jakieś konsekwencje takiego postępowania?

Nie pamiętam, żeby ktoś mi zadawał tego typu pytania...

Ale to tylko bardzo dobrze świadczy o Tobie.

Stanie w miejscu, jest najgorszą z możliwości.

Nawet gdy podejmujemy złe decyzje, to zawsze jest szansa, że gdy to zrozumiemy, będziemy starać się zmienić.

I wtedy podjęte złe decyzje wychodzą w rezultacie nam na dobre.

Widzę, że chodzi Ci konkretnie o strach, który jest z tym wszystkim związany.

Boimy się przeważnie tego, czego nie rozumiemy, tego co jest dla nas nie zrozumiałe, nad czym nie umiemy zapanować i tego, co rożni się aż tak bardzo od nas.

Strach można przezwyciężyć poprzez wiedzę.

Gdy wiemy i rozumiemy jakieś zagadnienie, wtedy czujemy się w nim pewnie.

I jeszcze jedno.

Powinnaś wiedzieć tak na bank, że żaden duch Ci nic nie zrobi, chyba że mu na to pozwolisz np. poprzez strach. ;)

Znam jedno medium, które poprzez swoją ignorancję zapłaciło bardzo dużą cenę...

Zabrano jej czas, zabrano jej wiele lat, w których mogła się rozwinąć.

To najgorsze z możliwych konsekwencji, o które pytasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja jestem ciekawy: 10.02.1997 (d/m/y)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz