• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Angelina900

Rozmowa z ....?- Pomóżcie w interpretacji

12 postów w tym temacie

Nie chce siać w swojej głowie paniki, ale powiem szczerze.... Ten sen najdziwniejszy w moim życiu... Dobra zacznę od nowa.

Stałam w białym pomieszczeniu, i patrzyłam na obraz Jezusa. Obraz był ogromny, a ja stałam tylko patrząc- nie czułam nic. Nagle, zaczęły mnie boleć plecy jakbym dostała batem czy coś... Oczywiście dalej stoję, i słyszę głos męski : "Myślisz, że Jezus jest ode mnie silniejszy?, on leczy miłością a ja taką sama siłą atakuję/krzywdzę- tu nie pamiętam ... Dodał jeszcze:" Chyba nie masz wątpliwości?. Tak jak na początku nic nie czułam, tak słysząc ten stanowczy głos czułam się jak.... Jak sługa który jakiegoś zadania nie wykonał.... I tyle z tego snu. Jest to dla mnie conajmniej dziwne. Zawsze miłam różne sny, ale w takiej postaci realistycznej nie. Co można wnioskować z tego snu?.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam podobne kilka dni temu. Miedzy snem a jawa. Przedstawił mi się jako szatan i powiedział mi ze przyszedł po mnie i zostanę ukarana. Potem był paraliż senny. Może chciał ci przekazać coś, może aby przeciągnąć cię na złą stronę. Może i u ciebie to był kontakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mialam podobne kilka dni temu. Miedzy snem a jawa. Przedstawil mi sie jako szatan i powiedzial mi ze przyszedl po mnie i zostane ukarana. Potem byl paraliz senny. Moze chcial ci przekazac cos, moze aby przeciagnac cie na zla strone. Moze i u cb to byl kontakt

Masakra... Dobrze że nie tylko ja mam takie akcje nocne uff. Być może jest jak piszesz... Zastanawiam się tylko dlaczego w tym śnie jeśli to faktycznie był jakiś kontakt... To nie było ingerencji Boskiej... Może wtedy by było to mniej realne?.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno mi okreslic. Zalezy tez jakie masz podejscie do wiary

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to ostrzeżenie, niekoniecznie od szatana, że wciągasz się w jakieś niebezpieczne tematy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trudno mi okreslic. Zalezy tez jakie masz podejscie do wiary

Wierząca jestem ale nie praktykuję. Nie w każdą niedzielę idę do kościoła. Ze względu na różne przypadki od dłuższego czasu nie modle się w domu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, może był to podstęp do podpisania cyrografu - oczywiście nie siejmy paniki, ale bierzmy wszystko pod uwagę. Cyrograf z Szatanem można podpisać także hmm 'nieświadomie' w śnie. Spokojnie, jak pojawi się Danut, to pewnie podpowie o co może chodzić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm, może był to podstęp do podpisania cyrografu - oczywiście nie siejmy paniki, ale bierzmy wszystko pod uwagę. Cyrograf z Szatanem można podpisać także hmm 'nieświadomie' w śnie. Spokojnie, jak pojawi się Danut, to pewnie podpowie o co może chodzić :D

Aż takiego hardcoru nie przewidywałam hehe :D. Muszę sobie wbić w głowę, że w razie czego powiedzieć: w*l się:). Pamiętam tak omijając moje pytanie, jak wchodził the ring... Mi.się kilka razy właśnie ta studnia śniła . Za 3 razem chyba, laska dostała z pięści haha i już się nie przyśniła:D. Tylko tutaj, trudno walczyć z czymś czego się nie widzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, możliwe, że szatan się tobą zainteresował i zaczął Cię nękać, w dalszej mierze prowadzi to do opętania. Przed snem odmów modlitwę do anioła stróża i michała archanioła. Dużo o tym z księdzem na religii rozmawiamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cóż, możliwe, że szatan się tobą zainteresował i zaczął Cię nękać, w dalszej mierze prowadzi to do opętania. Przed snem odmów modlitwę do anioła stróża i michała archanioła. Dużo o tym z księdzem na religii rozmawiamy.

Pomodlę się. Jeśli możesz to zapytaj księdza ogólnikowo w mojej sprawie. Ze swojej strony liczę, że jednak to mało prawdopodobne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczymy co bedzie sie dalej dzialo. Jesli zobaczysz cos podejrzanego zwiazanego ze snem to zaczniemy dzialac. W razie czego pisz na priv lub gg (na profilu jest)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz