• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Makbet

Czym właściwie jest???

34 postów w tym temacie

Ja bym się radził zastanowić się nad tym co jest straszniejsze od UFO, a zarazem mniej ciekawe. UFO bowiem w tej bazie to zwykła bajka można to nawet porównać do Muminków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po przebiciu się wreszcie poprzez większość dostępnych informacji o strefie 51, wiem że dalej nic nie wiem :) Nie ulega wątpliwości że baza wojskowa oraz poligony testowe rozrzucone są po całym obszarze Nevady.Wydaje mi się, że większość ma normalne przeznaczenie wojskowe , testowane są tam po prostu nowe technologie ( lotnicze w większości) oraz broń atomowa.

Odniosę się jednak do rewelacji Lazara o podziemnym schronie.Twierdził on że na północ od strefy 51 znajduje się cały podziemny kompleks,gdzie prowadzone są badania na pozaziemską technologią.O ile sam Lazar zaczął uchodzić za źródło mało wiarygodne, to jest coś co zwróciło moją uwagę. Otóż po wpisaniu w google maps współrzędnych:

37.110616,-115.839866 , przy prawie maksymalnym powiększeniu zobaczymy miejsce co najmniej dziwne.Widać że teren został sztucznie obniżony (charakterystyczny łuk ,świadczący o pogłębieniu tego miejsca w sposób mechaniczny),w sposób bardzo podobny do tego jaki stosuje się przy wyrobiskach w kopalniach np wapnia.Do tego dochodzi jeszcze "ciemna plama" o szerokości około 20m mogącą być bramą wjazdową oraz widoczne ślady jakiegoś pojazdu ( mniej więcej w połowie tej niecki).Widać także drogę,którą podążając (czego uparcie google map zrobić nie chce) na północ a później na północny wschód dotrzemy do bazy Groom Lake.

Nie wydaje mi się, żeby było to źródło wydobycia materiałów pod budowę pasa, skoro w samej bazie widać pracujące taśmociągi i dźwigi budowlane.

Czekam na wasze spostrzeżenia i opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HITLEROWSKIE UFO na YOUTYBE

Dość ciekawe o UFO

A może jakiś link/ cokolwiek? Luna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.V. ogromne dzięki za ten temat , niewiedziałem co to strefa 51 a tu mam wszystko na miejscu .. dziękuje ; )

a jak znam życie to oni go utrzymali przy życiu. Pewnie najpierw torturowali żeby powiedział skąd pochodzi, a następnie zaczęli przeprowadzać na nim testy wytrzymałościowe.

pewnie masz racje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Ta na pewno , a jeszcze potem sprawdzili czy umie mówić po chińsku hę ?

Eh , żal mi ludzi którzy piszą swoje głupie domysły a potem zapewniają je jakimiś nie istniejącym artykułem z gazety/innego źródła .

Powiem że najbardziej mnie intryguje biblia, nie jestem katolikiem ani islamabadczykiem ani innym wyznawcą ale jestem pewien że stworzeni przez ludzi bogowie którzy ingerują w ich życie są fikcją i występują wyłącznie w czasach których nikt nie pamięta .. Dla czego ? Dla tego ponieważ czemu bogowie mieli by nie istnieć teraz i również nie zatrzymywać jakiś powodzi itd. // trochę zboczyłem z tematu .. ;P No więc chodzi o to że statki które rzekomo spadły/"rozbiły się" są równie fikcją jak cała wiara i religie . Możliwe że Rosswel jest miejscem katastrofy człowieka . Nie koniecznie mogło to być zjawisko paranormalne . Tyle na ten temat.

Tengu

Faktycznie można być głupszym niż but . Tyle tylko że z butem jeszcze można coś zrobić .

Nie pisz dwóch postów pod sobą, korzystaj z funkcji edytuj // Rysiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę że ta baza to dobra przykrywka do czegoś i miejsce do ściągania turystów

Rozpisuj się bardziej. Luna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się,że rząd usa (i nie tylko)ukrywa tam swoje najnowsze technologie,bo niby dlaczego byłaby tak strzeżona??Nigdy żadna telewizja tam nie dotarła z żadnym materiałem reporterskim z wewnątrz nie mieliśmy do czynienia.Myslę,że to się kiedyś wyda kwestia czasu :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mysle że amerykanie przed powstaniem tej strefy 51 wybudowali drugą baze. Gdzies bardzo daleko od strefy 51. Co do samej strefy 51 to pewnie tworzą tam technologie przyszłosci i dlatego strzegą tak pilnie tej bazy. W drugiej zaś bazie prowadzą badania nad obcymi cywilizacjami. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz