Talar

Dziwny stwór w Sosnowcu?

23 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Ostatnio, a właściwie dwa dni temu przechadzałem się wraz z moją dziewczyną po lesie w Sosnowcu (gdzie w Sosnowcu są lasy? A no na maczkach, rzecz jasna). Przez cały półgodzinny spacer słyszeliśmy deptanie liści - cóż, nie przejmowaliśmy się tym za bardzo z racji tego, że bywają tam czasami i inni ludzie. Przechodząc do sedna sprawy, zauważyłem dość nietypowe zwierze, nie przypominało ani lisa, wilka, psa czy cholera wie czego. Nigdy w życiu nie widziałem "czegoś takiego". Złapałem za telefon żeby zrobić zdjęcie i jedyne co udało mi się uchwycić to to:

Wie ktoś może co to być?

qXY0DJT.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to wygląda na psa, a konkretnie.

calabria01102007.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wyglądało zupełnie inaczej, przypominało coś... jak gdyby obdarte ze skóry. To nie był żaden pies, tego jestem pewien ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A były krwawe ślady? Może to jakaś sarna i ktoś ją żywcem skórował?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stary. Porównaj zdjęcie dzika ze swoim;) Budowa identyczna. To nie S.T.A.L.K.E.R ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. To jak by po prostu nie miało skóry i futra i nie mam tutaj na myśli jakiegoś zdzierania, ranienia.

2. To nie był dzik, na bank.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nasuwa mi to namyśl jedną z relacji świadków dotyczących el Chupacabry.

Opisywali oni to podobnie jak ty. Czy to wyglądało mniej więcej tak: cb79652e0dfde4bf3f-63822950.jpg?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde no to już sam nie wiem;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"1. To jakby po prostu nie miało skóry i futra i nie mam tutaj na myśli jakiegoś zdzierania, ranienia."

To co , miał organy na wierzchu? :o

Skórę to chyba ma, bo widać rude futro na głowie i na łapach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

calabria01102007.jpg

Polemizowałbym. Ewidentnie, dokładnie na fotografii widać iż "rzekomy" dziwny stwór ma o wiele mniej tkanki tłuszczowej. Także, no gdyby się tak przypatrzeć można dostrzec brak jakiegokolwiek futra.

Sam oglądałem multum programów, zdjęć i innych materiałów dotyczących el Chupacabry. Jedno jest pewne - wychudzone, bez sierści zwierzęta z ostrymi jak brzytwa kłami, dzięki którym wysysają krew z organizmu - to najczęstszy opis tego potwora.

Jeden z bardzo interesujących materiałów. Uchwycona bestia. To nie żadne bujdy, chupacabra żyje.

ChupacabraMouth.jpg.w300h225.jpg

Kolejne zdjęcie pokazujące monstrum.

Jedno jest pewne, to ... to zwierzę, jeśli to tak można nazwać ŻYJE i sam jestem tego pewny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden z bardzo interesujących materiałów. Uchwycona bestia. To nie żadne bujdy, chupacabra żyje.

ChupacabraMouth.jpg.w300h225.jpg

Kolejne zdjęcie pokazujące monstrum.

Ta na zdjęciu jest akurat martwa. Żywa wygląda tak:

250px-Pinczer_miniaturowy_005.jpg

Muszę się przyznać, że kiedyś zostałem zaatakowany przez taką Chupacabrę na ulicy, wygryzła mi dziurę w nogawce, ale wtedy nie byłem świadomy, że mam do czynienia z legendarnym monstrum.

@edit

Na filmie powyżej, wg wielu komentarzy pod nim, to drugie zwierzę to szop pracz z chorobą skóry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vvv hahahaha! Pojechałeś. Ale muszę ci przyznać rację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Pójdziesz do Faraona, do Sosnowca!"

calabria01102007.jpg

qXY0DJT.jpg

puma,-step-150097.jpg

Ale skąd puma w Sosnowcu? :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to osobiście najbardziej przypomina właśnie lisa ewentualnie jakiegoś psa.

lis-lis-pospolity-lis-rud_4ca46a772a34c-p.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi nic nie przypomina, bo zdjęcie fatalne robione pewnie kalkulatorem hahaha :mrgreen: rozmazane strasznie, więc nie wiem co to może tam być :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę się spieszyłem robiąc to zdjęcie. Wybiorę się tam niebawem i połażę po tych lasach, tym razem wezmę lepszy aparat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko wygłodniały pies, wyliniały przez świerzb...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosnowiec xD = śmiech na sali :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro w Sosnowcu mieszkają "inni" ludzie, to i pewnie zwierzeta specyficzne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biedny psiak został pomylony z owieczką i go ostrzygli. ;_;

A tak na serio to mi to właśnie psa przypomina. Ale zdjęcie kiepskie, to i ciężko będzie dociec, cóż to za zwierz. Spróbuj następnym razem wziąć lepszy aparat, może znów to coś spotkasz.

Nie wiem dlaczego, ale przeważnie zdjęcia dziwnych rzeczy/istot są robione kiepskim aparatem... Jest w ogóle takie, które byłoby wyraźne? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubawiłam się do łez, aż mnie brzuch boli ze śmiechu ;) vvv, jak ta " chupacabra" gryzła Cię w nogawkę, to musiał być piorunujący efekt :D no, poezja hahahah

Macie poczucie humoru, chłopaki, a kolega Talar naprawdę widział coś mało spotykanego...hm hm, tak sobie myślę o wielkim psie, ale skoro nie miał sierści, to może faktycznie jakiś schorowany, albo nietypowa rasa, są np. w Rosji takie wielkie psy, niemal jak młody koń wysokością sięgające!! ale rasy nie pamiętam, wybaczcie..nie, ale one mają grubą sierść... nie wiem, co to za zwierz, ale Talar, jak masz zamiar znowu chodzić po sosnowskim lesie to weź chociaż kuszę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie mógł to być bezdomny pies z jakąś chorobą skóry.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz