• Ogłoszenia

  • Ajka

   Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

   Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Atticus

Gwiazda chaosu

4 posty w tym temacie

Zastanawiam się nad zakupem gwiazdy chaosu. Na stronie, w której chce ją nabyć ( czarymary.pl ) znajduje się taki opis:

"Symbol 'gwiazdy chaosu' zwany inaczej chaosferą. Gwiazda chaosu jest używana przez wielu praktykantów magii chaosu. Dla zwolenników tej filozofii, owa gwiazda oznacza "siłę przenikającą całą olbrzymią przestrzeń kosmosu", "niewyobrażalnie płodną próżnię", "wszechobecną i niedualistyczną". Zwykle jest przedstawiana jako osiem strzał wychodzących na zewnątrz ze środka talizmanu. Obecny wygląd został pierwszy raz przedstawiony przez maga, Peter-a Carroll-a."

Czy jest to jedyna interpretacja tego symbolu?

Mnie się kojarzy z pewnego rodzaju rozwojem umiejętności czy pasji oraz podróżami.

Co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się kojarzy z przenikaniem przez wszystkie wymiary, jakoś tak "przestrzennie" widzę ten symbol. Aczkolwiek interpretować go każdy może na swój sposób. Amulety i tak mają tyle siły ile sami w nie włożymy. Jeśli będziesz wierzyć, że pomoże Ci się rozwinąć - to właśnie będzie robić. Jeśli będziesz wierzyć, że Cię uchroni, będzie Cię chronił. Proste ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten Symbol dobrze otwiera wszystkie portale i zamknięte miejsca. "Wczepia" się też i niszczy wszystko wokół. Można go ustawić odpychająco, np. w stosunku ludzi do Siebie, lub przyciągająco dla siebie lub kogoś, czegoś dla jakiejś Energii, żeby ją ten symbol przyciągał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 główne ramiona Gwiazdy Chaosu symbolizują 4 kierunki Świata- północ, południe, zachód, wschód, a boczne ramiona symbolizują północny-zachód, północny-wschód, południowy-zachód, południowy-wschód.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz