• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
majkahehe

Duch na zdjęciu?

27 postów w tym temacie

Mi się zdaje że to raczej istota obcej cywilizacji która przybrała postać ludzką. Zwłaszcza że mam duużo informacji na temat zjawisk paranormalnych i wiem że kosmici zwykle jeżeli lądują na jakiejś planecie zamieszkanej to zmieniają formę na najlepiej "przyswajalną". W wypadku ziemi może być to człowiek, słoń czy nawet mrówka. Dobra trochę się rozgadałem na temat kosmitów. Ale dlaczego? Duchy to zwykle białe/jasnoszare poczłaki niewidoczne dla ludzkiego oka dlatego widać je często na zdjęciach. A to jest trochę kolorowe dodatkowo ma czarne i puste oczy. Pozdrawiam i przepraszam że trochę odskoczyłem od tematu tym komentarzem.

Skąd jesteś dokładnie?

Co do fotografii to nie znam się na tej dziedzinie, ale czy możliwa jest jakaś wada aparatu? Ta twarz z tyłu jest strasznie rozmyta jakby wykonywała dość szybki ruch, na pewno nie ma tam żadnych rzeczy, które mógłby poruszyć wiatr czy coś w tym stylu?

Niewykonalne. To nie wada aparatu. Mi się zdaje jak już pisałem że to istota obcej cywilizacji. Może jakoś szybko biegała czy coś i akurat spojrzała się na te dziewczyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałabym zobaczyć zdjęcie, ale niestety jest już niedostępne. Czy mogłabyś jeszcze raz podać link?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz