• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Sycho91

Google Earth UFO

8 postów w tym temacie

Dawno nic nie wnosiłem to tematu UFO i czas się obudzić ze snu zimowego :mrgreen: Parę miesięcy temu natknąłem się na bardzo ciekawy artykuł oraz prezentacje na youtube (niestety nie mogę znaleźć) gdzie pewien człowiek po wpisaniu współrzędnych pokazuję nam ''statek kosmiczny'' nad jakaś zatoką o ile się nie mylę,dziś sobie poprzeglądałem na youtube parę innych takich prezentacji z różnych lat i sporo tego jest :o Chyba google earth nie da się jakoś hmm... ''podrobić?'' lub jak kto woli google maps,możecie sobie poprzeglądać i napisać mi co o tym sądzicie,pozdrawiam !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze ze szczegółów w tym co piszesz, żadnego odnośnika nawet.

Po drugie, we współczesnym świecie wszystko się da podrobić a inne cywilizacje to nic specjalnego, przecież sami raczej w tym wszechświecie nie obcujemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośniki są,wiesz internet nie gryzie ;) jest ich troszkę,dlatego nic nie podawałem wystarczy wpisać czy na youtube czy w google.

Znalazłem ten artykuł i filmik z którym dawno temu się zetknąłem i bardzo mnie zaciekawił o którym pisałem w pierwszym poście.

http://paranoidnews.org/2011/07/another-ufo-caught-on-google-earth/

Co o tym myślicie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kim tak naprawdę są osoby z Google? Banda małolatów odżywiających się "gorącymi kubkami"? I przy takim sposobie odżywiania, nad wyraz inteligentni?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zrozumiałem ani trochę Twojej aluzji :shock:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

próbowałam znaleźć i nic. Może ktoś ma dokładniejsze dane, możne szerokość ja i długość geograficzną ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

34°21'12.40"S 18°29'24.11"E niby takie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w sumie wcale nie musi być UFO, to mogła być jakaś ziemska sonda. Ewentualnie sonda Ufowa (to się w ogóle odmienia?). Możemy wziąć pod uwagę także żart od google, albo przerobienie zdjęcia przez użytkowników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz