• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
kan240

Małe rozmiary UFO

3 posty w tym temacie

W wielu relacjach świadków, na wielu zdjęciach i rysunkach, latające talerze są dość małych rozmiarów. Często są one wielkości człowieka. Jak myślicie, czym mogą być takie małe UFO? Może jakimś rodzajem sond? Poza tym w wielu relacjach z porwań spodki wydają się być większe wewnątrz niż na zewnątrz. Czyżby kosmici potrafili aż tak manipulować przestrzenią?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem za obserwację małych UFO odpowiadają w sporej mierze złudzenia optyczne, brak odpowiedniego punktu odniesienia i skali do porównania. Wszystkie te trzy rzeczy wykorzystywaliśmy już w czasie II wojny światowej do maskowania okrętów. Pomalowany w czarno-białe ukośne, krzyżujące się pod różnym kątem pasy okręt wydawał się mieć dwa dzioby i płynąć do tyłu. Mocno frustrowało to załogi niemieckich U-botów.

Skoro nam udawało się wyprawiać takie cuda z optyką przy pomocy farby i pędzla już 60 lat temu to nie trudno sobie wyobrazić do czego zdolna jest cywilizacja kosmiczna o wiele bardziej zaawansowana od nas.

Choć coś na kształt naszych małych sond też musi istnieć. To podpowiada logika, no bo jak już lądujemy na obcej planecie to lepiej jest wysłać kilka mniejszych sond, które zbadają duży obszar niż tracić energię na latanie "statkiem matką" że tak to nazwę. Nie dość że szybciej to jeszcze ekonomiczniej i wygodniej. Z resztą robimy tak samo. Tu jako przykład można podać łaziki marsjańskie.

Co do używania sond przez obcych na bardzo ciekawą informację można natrafić w książce "Latające spodki są wrogie". W jednym z rozdziałów jest opisana historia pewnego myśliwego, który podczas polowania został zagoniony na drzewo przez trzy dziwne istoty. Dwie wyglądały na biologiczne a trzecia jak robot zbudowany na wzór tych dwóch. Więc jakiegoś rodzaju sond używają, przynajmniej niektóre gatunki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz