• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Sycho91

Obce osoby w snach

8 postów w tym temacie

Pewnie nie tylko ja tak mam ale nurtuje mnie pytanie po dzisiejszym kolejnym tego typu śnie.

Śnicie też pewnie o osobach,których nie znacie/nigdy nie wiedzieliście na oczy i skąd się biorą takie osoby w snach ? Dziś mi się przyśniła grupka takich ludzi na przystanku z którymi normalnie rozmawiałem,czy tacy ludzie gdzieś na prawdę istnieją ? (albo dość podobni) czy to tylko nasz mózg je ''tworzy'' zawsze mnie to ciekawiło :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze to mnie się ostatnio tak śniło , raz miałem tak , że były mi znajome osoby ( koledzy ) i koło nich była inna całkiem mi nieznana. A innym razem śniły mi się osoby (kilka) też nieznanych Dołączam się do pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W snach zawsze są twarze osób , które kiedyś się widziało. Mózg podczas śnienia używa tych zapamiętanych, nawet dosyć dawno widzianych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogą to być osoby, które kiedyś się znało. Lub pozna w przyszłości. Podobnie jak z tym gdy kogoś poznajemy, rozmawiamy, i stwierdzamy, że "czujemy iż znamy się doskonale". Być może to jakiś "błąd" w mózgu, a być może w innym życiu dana osoba była nam bliska.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Disector ma rację. Zawsze śnimy twarze osób które się kiedyś widziało. Czasem są to po prostu jakieś dziwne mieszanki złożone z twarzy osób kiedyś widzianych, nawet przed dwudziestoma laty. I to tak przelotnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli jak śnimy o osobach,których nigdy nie widzieliśmy na oczy to nie jest przypadek i tak wyglądają Ci ludzie jak wyglądają tylko znajome twarze,które się przewinęły przez nasze życie.. hmm muszę powiedzieć,że ciekawa teoria :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście sny pochodzą z tzw. światów równoległych lub alternatywnych.

Wszyscy ci ludzie ze snów są równie prawdziwi jak my i ludzie na tym świecie.

Wszystkie możliwe zdarzenia, scenariusze, skutki alternatywnych decyzji się tam realizują.

Wikipedia --> Wieloświat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co napisałem ja i Nephew to nie ciekawa teoria tylko fakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz