• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
dante775

Cześć

20 postów w tym temacie

Część. Mam na imię Mariusz. Mam 16 lat. Zjawiskami paranormalnymi interesuję się od 4 lat. Zobaczyłem wtedy coś lub kogoś. Do teraz nie mogę się od tego uwolnić. Interesuję się muzyką, filmami, zwierzętami lubię zakupy. Mam kota i nagrałem już kilka swoich piosenek. Myślę że nie będzie wam przeszkadzać moja orientacja, jestem homo. Mam bardzo duży problem i nie mam dużo przyjaciół. Mam nadzieję że znajdę tu kogoś komu będę mógł się zwierzyć w ostateczności psychiatrę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej ^^.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i że ciekawych rzeczy się dowiesz.

A homofobami się nie przejmuj; ja skupiam na sobie cały ich zasób negatywnych emocji :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pacz Pawlox masz przyjaciela :)

Baw się z nim dobrze :D Pawlox-psychiatra hahaha xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj na forum. Zaklimatyzuj i czuj się jak u siebie. Nie przeszkadza mi twoja orientacja. Gdybyś miał jakiś problem pisz.

A ty "Kolekcjoner" powinieneś się wstydzić. Chłopak chce się przywitać a ty takie coś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nawet afirmuję :twisted:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj dante:) obys za szybko sie nie zraził do tego forum, a poza tym- rozgość się :) orientacja mi tez nie przeszkadza Twoja, także luz blues :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe papex z tej strony cię nie znałam nowe oblicze afirmacji :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ty "Kolekcjoner" powinieneś się wstydzić. Chłopak chce się przywitać a ty takie coś...

Niby czego mam się wstydzić? Homoseksualiści budzą we mnie odrazę...

To tak jakby Twój syn przyprowadził do domu Rafalale tfu i zaakceptował byś to? Chyba nie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niby czego mam się wstydzić?

Hmm... a może drobnomieszczańskiego cebulactwa?

Homoseksualiści budzą we mnie odrazę...

Szkoda, że nie mordercy seryjni.

To tak jakby Twój syn przyprowadził do domu Rafalale tfu i zaakceptował byś to? Chyba nie...

Co to ma być za argument? Czy wrogość do Rafalali to jakaś powszechna wspólna płaszczyzna, że posłużyłeś się tą analogią? To zatrważające, że swoje skrajne poglądy uważasz za neutralne i niewymagające uzasadnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do "kolekcjoner"

Jestem osobą tolerancyjną i nie mam nic przeciwko temu czy ktoś jest bi, homo czy hetero. Dlaczego w ogóle napisałeś tutaj jakikolwiek post? Trzeba było nie odpisywać i zachować swoje durnoty dla siebie. Gardzę takimi jak ty, jesteś dla mnie zwykłym homofobem bez odrobiny kultury i tolerancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Do "kolekcjoner"

Jestem osobą tolerancyjną i nie mam nic przeciwko temu czy ktoś jest bi, homo czy hetero. Dlaczego w ogóle napisałeś tutaj jakikolwiek post? Trzeba było nie odpisywać i zachować swoje durnoty dla siebie. Gardzę takimi jak ty, jesteś dla mnie zwykłym homofobem bez odrobiny kultury i tolerancji.

Ja bym powiedział, że jest zwyczajnie smutną postacią, która niskie poczucie własnej wartości podnosi sobie sztucznie tym, na co nie miała najmniejszego wpływu - jasną karnacją, heteroseksualizmem, polską narodowością i dyndającym między nogami fallusem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawlox ejejejej niskie poczucie własnej wartości? to nie ja tutaj mam problem z własną osobowością i nie ja tutaj odczuwam 0 popęd w stosunku do kobiet... co jest wynaturzeniem i nie można tego tolerować to tak jakbyś tolerował to że Twój dajmy na to syn dostanie raka a Ty to zaakceptujesz i nie zmusisz go do leczenia.

Homoseksualizm to choroba! To nie jest normalne, ludzie! wy macie jakieś chore wyobrażenie naturalności i normalności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawlox ejejejej niskie poczucie własnej wartości? to nie ja tutaj mam problem z własną osobowością i nie ja tutaj odczuwam 0 popęd w stosunku do kobiet... co jest wynaturzeniem i nie można tego tolerować to tak jakbyś tolerował to że Twój dajmy na to syn dostanie raka a Ty to zaakceptujesz i nie zmusisz go do leczenia.

Homoseksualizm to choroba! To nie jest normalne, ludzie! wy macie jakieś chore wyobrażenie naturalności i normalności.

Dobrze więc, pobawimy się.

Na początek ogólna definicja choroby:

Choroba jest takim stanem organizmu, kiedy to czujemy się źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Przez dolegliwości rozumiemy przy tym doznania, które są przejawem nieprawidłowych zmian struktury organizmu lub zaburzeń regulacji funkcji narządów.

A teraz choroby psychicznej (psychozy)

Psychoza (gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeń świadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji.

Teraz masz pole do popisu. Proszę wykaż, jak homoseksualność ma się do choroby. Jakie symptomy implikuje, które utrudniałyby życie, jakie zaburzenia za sobą pociąga sama przez się. Liczę na to, że zgromadziłeś wiedzę na ten temat, skoro padły takie pewne, jednoznaczne tezy i nie otrzymałeś jej przez cudowne objawienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleś rzucił luźny żart, nie wyzywając nikogo a tu od razu bulwers i wyzwiska :)

Seryjni mordercy idąc tym tokiem myślenia też nie są obrzydliwi i są jak najbardziej "normalni" bo człowiek rodzi się psychopatą i w drugiej kolejności znaczenie też odgrywa środowisko.

Co do samego homoseksualizmu, z punktu widzenia natury homoseksualizm nie jest normą, a jedynie wadą (kalectwem) gdyż uniemożliwia rozród czyli przedłużenie gatunku. Żadne głosowania (przegłosowano, że homoseksualizm jest normą) i polityczna poprawność tego nie zmieni. Jedynie dominacja homoseksualnego lobby w TV i części mediów narzuca większość wypaczony obraz "normalności" a jak ktoś odważy się z tym nie zgodzić to nagonka i histeria aby zastraszyć innych.

Biologii i genetyki nie da się "przegłosować" , losami gatunku kieruje interes "genetyczny" . Gdy dochodzi do degeneracji takie jednostki są eliminowane a jeżeli skala degeneracji jest duża gatunek wymiera .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nareszcie ktoś normalny :-D piona zioom :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Punkt widzenia natury - really? Wasza ulubiona przenośnia-wytrych, która ma być substytutem boga. Zmartwie Cię, zmiana słowa nie zamaskuje religijnych podstaw myślenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Koleś rzucił luźny żart, nie wyzywając nikogo a tu od razu bulwers i wyzwiska :)

Seryjni mordercy idąc tym tokiem myślenia też nie są obrzydliwi i są jak najbardziej "normalni" bo człowiek rodzi się psychopatą i w drugiej kolejności znaczenie też odgrywa środowisko.

Co do samego homoseksualizmu, z punktu widzenia natury homoseksualizm nie jest normą, a jedynie wadą (kalectwem) gdyż uniemożliwia rozród czyli przedłużenie gatunku. Żadne głosowania (przegłosowano, że homoseksualizm jest normą) i polityczna poprawność tego nie zmieni. Jedynie dominacja homoseksualnego lobby w TV i części mediów narzuca większość wypaczony obraz "normalności" a jak ktoś odważy się z tym nie zgodzić to nagonka i histeria aby zastraszyć innych.

Biologii i genetyki nie da się "przegłosować" , losami gatunku kieruje interes "genetyczny" . Gdy dochodzi do degeneracji takie jednostki są eliminowane a jeżeli skala degeneracji jest duża gatunek wymiera .

Homoseksualizm porównujesz do mordercy? Widzę w Twoim toku myślenia analogię do Kolekcjonera, który najpierw pisze

To tak jakby Twój syn przyprowadził do domu Rafalale tfu i zaakceptował byś to?
a następnie
Twój dajmy na to syn dostanie raka a Ty to zaakceptujesz i nie zmusisz go do leczenia.
. Naprawdę logiczny sposób myślenia, tylko pozazdrościć... Jak również zawężania pojęcia "normalny" w stosunku do człowieka tylko pod względem genetycznym...

Druga sprawa nie każdy psychopata jest mordercą, nie myl pojęć jeśli już chcesz się nimi posługiwać. Mniemanie, że psychopatą człowiek się rodzi i będzie nim do końca życia było powszechne ale jak obecnie się okazuje jest mylne (najnowsze badania).

Sprawa kolejna - naprawdę geje, lesbijki itp. itd. atakują Was na ulicy i każą się akceptować? Nie. Co lepsze nawet pewnie sobie ani Ty, ani Kolekcjoner nie zdajecie sprawy ile macie takich osób w najbliższym otoczeniu... Żyj i daj żyć innym. Jak słusznie zauważyłaś (ale nie wiem po Twojej wypowiedzi czy zrozumiałaś) media NARZUCAJĄ co chcą narzucić aby wzbudzać właśnie nienawiść i odrazę - czytaj między wierszami, to nie jest trudne. Nie spotkałam jeszcze nikogo z lbgt kto prosiłby mnie żebym się nad nim rozpływała jak nad niemowlakiem, nazywał homofobem lub rzucał hasła "akceptuj albo giń". Jedyni przedstawiciele lbgt z jakimi mieliście kontakt byli chyba dla Was widoczni zza ekranu tv lub monitora...

Każdy ma prawo do własnego zdania o ile potrafi je wyrazić w sposób kulturalny, a nie tak jak to zrobił Kolekcjoner, który zaczął atak. Nie wiem czy zauważyliście ale autor założył ten temat żeby się przywitać, powiedzieć coś o sobie, a nie żebyście mu włazili w życie swoimi buciorami i wyrażali swoją opinię na temat homosekualizmu. Nie rzucił się na Was z tęczową flagą, nie napisał, że wymaga od Was akceptacji. Uderz w stół a nożyce się odezwą...

Kolejne posty odbiegające od tematu sprawią, że dostaniecie wakacje od zp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj dante :) Mam nadzieję, że się tu odnajdziesz ;)

A może kiedyś się z nami podzielisz swoimi piosenkami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Część. Mam na imię Mariusz. Mam 16 lat. Zjawiskami paranormalnymi interesuję się od 4 lat. Zobaczyłem wtedy coś lub kogoś. Do teraz nie mogę się od tego uwolnić. Interesuję się muzyką, filmami, zwierzętami lubię zakupy. Mam kota i nagrałem już kilka swoich piosenek. Myślę że nie będzie wam przeszkadzać moja orientacja, jestem homo. Mam bardzo duży problem i nie mam dużo przyjaciół. Mam nadzieję że znajdę tu kogoś komu będę mógł się zwierzyć w ostateczności psychiatrę.

Hej hej :) Spokojnie, normalni ludzie nie są dla mnie problemem. Toleruję inne orientacje dopóki nie jest to robione na pokaz, pod publikę itd. Pozdrawiam i liczę, że będziesz się udzielał na forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz