• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
wilk45

Reinkarnacja

3 posty w tym temacie

Cześć. od ponad 2 lat kiedy to przypadkowo wpadł mi artykuł o reinkarnacji. Zacząłem poznawać co to w ogóle jest czytałem dużo artykułów oglądałem dużo filmów na ten temat.Dwa mnie najbardziej zainteresowały 1.

mówiono o chłopcu który miął 3 lata w ogóle nie znał jeszcze historii.W pewnym momencie powiedział rodzicom ze we wcześniejszym życiu był rycerzem w Malborku rodzice mu nie uwierzyli przecież on miał tylko 3 latka wiec uznali ze się w coś bawi ale z czasem zaskakiwał rodziców o swoich opowieściach aż w końcu zabrali go do Zamku w Malborku on w tedy zaczął opowiadać im takie informacje o zamku które nawet nie znali przewodnicy na 3 latka to dziwne :shock: .Co ciekawe z każdym rokiem kiedy dorastał coraz więcej rzeczy zapominał

2.

ta historia tez jest o małym chłopcu któremu przed urodzeniem zmarł dziadek wiec chłopiec w ogóle go nie znał ani nie widział na zdjęciach.

A podczas jakieś tam imprezy rodzinnej wujek z rodziny miał zegarek po tym dziadku w pewnym momencie chłopiec do niego podszedł i powiedział dlaczego ten wujek ma jego zegarek. Wszyscy byli zdziwieni z czasem chłopiec powiedział wiele więcej rzeczy na temat swojego dziadka dziwne bo go w ogóle nie znał.Chociaż w reinkarnacji wierzy się ze nie które osoby w rodzinie odchodzą by zrobić miejsce następnemu członkowi rodziny.

Ja po tym wszystkim wierze w reinkarnację a wy ? jakie jest wasze zdanie o tym ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś troszkę rozmyślałam na temat reinkarnacji, ale nigdy się w niego tak nie zagłębiałam - nie miałam po prostu z kim na ten temat porozmawiać. :roll:

Chciałabym wierzyć, że po śmierci znowu powracamy na ziemię i mamy okazję uczyć się na swoich błędach z poprzedniego życia i w pewien sposób naprawiać wyrządzone krzywdy... Fajnie by było pamiętać poprzednie wcielenie i patrzeć jak wszystko się rozwija i dokąd zmierza ludzkość. To by było bardzo pouczające ;)

Choć może reinkarnacja byłaby właśnie uznawana jako czyściec?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś kiedyś wytłumaczył, że z reinkarnacją jest jak z aktorstwem - mimo, że aktor wciąż jest ten sam to zmieniają się jego rolę i często są od siebie diametralnie różne, a przecież wciąż to on. Kiedy patrzymy np na Kirsten Dunst która była Marią Antoniną i dziewczyną Spidermana jednocześnie to zrozumienie tego zjawiska staje się bliższe.

A dokąd zmierza ludzkość? Mi się zdaje, że nie zmierza nigdzie a chaotycznie kręci się w kółko mimo rozwoju medycyny i wynalazków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz