• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
jspirytysta

Duchy mówią... przesłanie z zaświatów

5 postów w tym temacie

Ciekaw jestem czy ktoś z Was zna filozofię spirytystyczną oraz przesłanie przekazane przez Duchy wyższe.

Duchy mowia... przesłanie z zaświatów

Wspomniana ,,Księga Duchów'', dosyć gruba Księga, która odpowiada na wiele pytań nas tyczących.

Jej rozwinięciem jest tego samego autora ,,Księga Mediów'', która tak samo jak wspomniane wcześniej dzieło, zostało umieszczone jako Księga zakazana przez Kościół.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duchy mówią i o wiele więcej mówią niż tam zapisane, tylko potrzeba umieć ich słuchać. Powtarzanie treści z Biblii nie świadczy o kontakcie z wysoko rozwiniętymi duszami, gdyż pojmowanie ich pozostaje na ludzkim/ziemskim poziomie, a to jest jak na razie słabe, jeszcze za wolno postępujące.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak to jest, że niektórzy robiąc seanse dostawali odpowiedzi od duchów wyższych na temat życia po śmierci, natomiast podczas zwykłych seansów takiej odpowiedzi otrzymać nie można było? Pytałam o to osoby z mojej rodziny, które dawniej w seansach uczestniczyły, czy pytały duchy jak tam jest, ale odpowiadały mi, że duchy "nie mogły odpowiedzieć", że jest coś na kształt blokady rozmów na ten temat.

Ostatnio w snach spotkałam kilka duchów i nie było to zbyt przyjemne doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też zetknęłam się z tą opinią. Myślę, że wynikała ona z doznanego szoku i nieprzygotowania do zaistniałych warunków po drugiej stronie, przez utrwalone przekonania tu w naszej rzeczywistości. Ludzie spotykają się z czymś co nadal próbują diagnozować na model tych przekonań. Rzeczywistość pośmiertna jest też rożna dla rożnych osób, a oni nie są w stanie odgadnąć tej do jakiej trafią kontaktujący się z nimi. Stąd te niedopowiedzenia. Spotkałam się z przekazem - Nawet nie wiesz, jak dużo musiałem/łam przejść, aby ci to powiedzieć, aby nawiązać tą łączność, dlatego nawiązywanie jej dla naszego widzi mi się jest złe i niewłaściwe, i oczywiście w konsekwencji przyniesie odpowiednie skutki dla tych "chcących, bo tak".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz