• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
pichorek

Poprzednie wcielenie

9 postów w tym temacie

Witam po dłuższej nieobecności postanowiłem postanowiłem coś napisać jednak to nie jest artykuł lecz moje pytanie. Czy istnieje takie coś jak poprzednie wcielenie? Jak tak to posiadamy jakieś znako sszczególne które mogą świadczyć o poprzednim wcieleniu kim byliśmy itp.? Czy istnieje jakiś sprawdzony i prawdziwy sposób na to by się dowiedzieć kim byliśmy w tym poprzednim wcieleniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wydaję mi się. Aczkolwiek nie zdziwiłbym się gdyby było coś takiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli istniał by sprawdzony sposób to by nie było już wiary w reinkarnacje, tylko nauka o niej. Jeżeli chcesz wiedzieć kim kiedyś byłeś to zapewne powinieneś zwracać uwagę na sny, jakieś deja vu itp, ewentualnie wybrać się do jakiegoś specjalisty na sesję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam po dłuższej nieobecności postanowiłem postanowiłem coś napisać jednak to nie jest artykuł lecz moje pytanie. Czy istnieje takie coś jak poprzednie wcielenie? Jak tak to posiadamy jakieś znako sszczególne które mogą świadczyć o poprzednim wcieleniu kim byliśmy itp.? Czy istnieje jakiś sprawdzony i prawdziwy sposób na to by się dowiedzieć kim byliśmy w tym poprzednim wcieleniu?

- Istnieje takie coś jak poprzednie wcielenie.

- Znamiona są takimi znakami.

- To regresja hipnotyczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc będziemy mogli się dowiedzieć czegoś o życiu poprzednim ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według religii buddyjskiej po osiągnięciu oświecenia ukazują się poprzednie wcielenia od najmłodszego do najstarszego. Tak mówił Budda.

Bardzo możliwe, że można byłoby dowiedzieć się co nie co podczas OOBE,

Robert Monroe opisuje w książce "Podróże Poza Ciałem", że spotkał inteligentną istotę, która powiedziała mu, że był mnichem w klasztorze niedaleko Pennsylvani.

Kolejnym sposobem, o jakim mówił już Soldado jest regresja wcieleniowa poprzez hipnoze, istnieją w internecie nagrania autohipnotyczne, ale one tak na prawdę nie dadzą Ci takiego efektu jak sesja u prawdziwego hipnotyzera.

Metodę wracania do poprzednich wcieleń ciekawie opisuje np. Raymond Moody w książce "Życie przed życiem" oraz Edith Fiore w książce "Reinkarnacja".

Sesje u hipnotyzera potrafiącego takie coś oczywiście nie są tanie, ale wrażenia muszą być niesamowite i zostają z nami do końca życia.

Dorzucam jeszcze filmik na YouTube, który opisuje historię pewnego chłopca, który pamiętał swoje poprzednie wcielenie (45min.)

http://www.youtube.com/watch?v=_Urie3fqPDU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim tam skąd spogląda się na całość Twojego istnienia nie ma podziału na przed - teraz - po :D . A co za tym idzie istotne jest to co ma aktualnie na Ciebie wpływ zewsząd i jest z Tobą połączone. Jeśli nie masz żadnych znaków, niepokojących wspomnień, ujawniania się w snach jak pisze Disektor i nie dostrzegasz tego, że coś oddziałuje na Ciebie skądś tam, to po co Ci w ogóle wiedzieć o Twoich innych wcieleniach??!

Ciekawość hmm - a to pierwszy stopień do piekła :lol: ,a drugie to nadmierna wyobraźnia może Ci spłatać figla i nuż nagle dowiesz się, że byleś Napoleonem, to zaś spowoduje komplikacje w Twojej psychice, a te z kolei mogą zepchnąć Cię z właściwej drogi i skierować na manowce, więc warto przemyśleć, do czego jest Ci to potrzebne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest mi to do niczego potrzebne , po prostu zapytałem z ciekawości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taka wiedza byłaby przydatna. Np. podczas hipnozy wychodziłyby jakieś interesujące fakty. Ale tak z drugiej strony te informacje mogą skomplikować obecne życie. I tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz