• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Gość Anonymous

Szokujące nagranie z radia "Coast To Coast" w Nevadzie

16 postów w tym temacie

Wstawiam tutaj nagranie pochodzące z audycji radiowej z Nevady, mianowicie okolic Strefy 51. Pochodzi ono z radia "Coast To Coast".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ciekawe... w sumie nie wygląda na jakąś prowokację, czy coś... chciałbym pracować w Strefie 51 :) wtedy bym wam powiedział co tam jest :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziku ma racje ..... Jak dla mnie ten istotka/Pan mówił prawdę. Był nawet trochę przerażony. Szkoda ze mu nie pozwolono dokończyć. Przecież i tak wiemy co to jest strefa 51...... wiec po co te tajemnice ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziku ma racje ..... Jak dla mnie ten istotka/Pan mówił prawdę. Był nawet trochę przerażony. Szkoda ze mu nie pozwolono dokończyć. Przecież i tak wiemy co to jest strefa 51...... wiec po co te tajemnice ?

Myślimy że wiemy ale nie koniecznie możemy mieć racje statek kosmiczny nie musi być statkiem a tylko przejściem. Jest to co najmniej dzienne ale mało prawdopodobne przynajmniej polska jest bezpieczna ??? Hyba ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

grylek No dobrze ale po co te tajemnice na temat ufoludek ,strefy 51 itp. Przecież ludzie interesujemy się tym, podejrzewamy, gdybamy ( jak wolisz ) Sa osoby jak ten Pan ze co nie co powie co się dzieje ......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skupmy się na samym nagraniu. Człowiek, który dzwonił do radia był przerażony nie na żarty. Wiedział też, że długo nie porozmawia, gdyż wkrótce go namierzą.

Ciekawi mnie wypowiedź o tym, że Przybysze to istoty wielowymiarowe. Słyszałem już takie teorie i sam jestem do nich skłonny. Można by z nich wyjaśnić pewne dziwne zdarzenia, typu pojawiania się owych Przybyszów w miejscach całkiem publicznych, bez świateł i statków kosmicznych. Także dość nieprzyjemna wizja została przedstawiona: duże skupiska populacji zniszczone dla większej kontroli. Układ w sam raz dla rządowych megalomanów i Przybyszów potrzebujących miejsca do zamieszkania. Ale czy wymiarów nie jest ilość nieskończona? Nieskończone możliwości? Wiec czy zostaliśmy po prostu wybrani za naiwny cel kolonizacyjny, czy może jednak współistnienie? Nasuwa się pytanie czy na mroczne wizje jakie ze sobą niosą założenia o kolonizacji (podboju) jakikolwiek rząd mógłby pozwolić. Jak wiemy dobrze - tak.

Może zbliża się czas, w którym wybierzemy swoją stronę. Może zbliża się czas gdy w końcu ludzie zobaczą prawdę ukrytą za lustrem złudzeń. Bo jeśli czarne wizje mają się spełnić, nasza ludzka broń na istoty wielowymiarowe nic nie zdziała.

To tylko czarna wizja. Co do jasnej strony tego medalu, może chodzi jednak o symbiozę. Ludzkość mogłaby się wtedy wiele nauczyć, tak jak i my moglibyśmy nauczyć rzeczy Przybyszów. Zdecydowanie wolę drugą teorię. Oby jakiś tam rząd nie popełnił błędu i Ludzkości nie pogrążył, bo będziemy mieli prawdziwy post apokaliptyczny film hollywoodzki, w którym sami będziemy nieszczęsnymi bohaterami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę,że większość z Was podchodzi bardzo entuzjastycznie co do tego nagrania,będąc przekonanym o jego autentyczności.No cóż mi pozostaje rola opozycji...przecież równie dobrze dzwoniący mógł być aktorem, bądź też znajdować się pod wpływem środków odurzających, albo też mógł robić sobie kolokwialnie mówiąc jaja.Osobiście jestem zdania,że nawet jeśli Strefa 51 kiedykolwiek miała do czynienia z jakimś pozaziemskim pierwiastkiem, to obecnie wszystko należy do historii.Kto bowiem nadal eksperymentowałby nad ściśle tajnymi projektami w powszechnie znanym miejscu.Teoretycznie nie do sforsowania, ale jednak znanym.Kto ryzykowałby utratę tak pilnie strzeżonych technologii.Możliwe,że Amerykanie nie grzeszą inteligencją,ale nie sądzę żeby popełniali tego typu błędy. jeśli coś tam było dawno już tego nie ma...przecież równie dobrze można mieć super tajną bazę pod wodą....oczywiście Strefa 51 jest prawdziwą solą w oku powszedniego entuzjasty UFO, gdyż taką ma pełnić rolę.Odwracać uwagę.Sądzę,że wg tego jak obecnie jest postrzegana, nie mogła funkcjonować dłużej,aniżeli do czasów przecieków Boba Lazara.I żaden rozhisteryzowany telefoniczny rozmówca nie jest w stanie przekonać mnie do zmiany zdania...Przynajmniej nie w najbliższej przyszłości...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istnieje kilka teorii po pierwsze uważa się za możliwe istnienie kilku rożnych od siebie ras obcych, z czego jedna tylko została tu sprowadzona z innej czasoprzestrzeni przez tamtejszych jakby to nazwać praworządnych, owa rasa obcych jest w naszym wszechświecie od dawna nawet wdali się w wojnę z innymi rasami zamieszkującymi nasz wszechświat koniec okazał się patowy działania przerwano, bo nie przynosiły one żadnych skutków kilka rdzennych ras zostało podbitych i podporządkowanych przybyszom kilka pozostałych niepodbitych ras zwyczajnie trwają nie mogąc nic póki, co zrobić przybysze egzystują na trzeciej gęstości tak jak ludzie jednak posiadają wiedzę by umiejętnie korzystać z czwartej. Owym przybyszom spodobała się w końcu ziemia w naszym wszechświecie panuje zasada nieprzeszkadzania w rozwoju innych ras niestety sytuacja jest bardziej złożona koniec końców póki, co jesteśmy zdani na samych siebie.Aha istnieje informacja ze obca rasa została sprowadzona około 600 milionów lat temu do naszego wszechświata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

naprawdę mnie zatkało :shock: i to że nagle przerwało ciekawe co sie z tym gościem stało ja często Arta słucham You Tubie tam często robią sobie jaja ale jak to był fake to ten gościu powinien Oskara dostać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Istnieje kilka teorii po pierwsze uważa się za możliwe istnienie kilku rożnych od siebie ras obcych, z czego jedna tylko została tu sprowadzona z innej czasoprzestrzeni przez tamtejszych jakby to nazwać praworządnych, owa rasa obcych jest w naszym wszechświecie od dawna nawet wdali się w wojnę z innymi rasami zamieszkującymi nasz wszechświat koniec okazał się patowy działania przerwano, bo nie przynosiły one żadnych skutków kilka rdzennych ras zostało podbitych i podporządkowanych przybyszom kilka pozostałych niepodbitych ras zwyczajnie trwają nie mogąc nic póki, co zrobić przybysze egzystują na trzeciej gęstości tak jak ludzie jednak posiadają wiedzę by umiejętnie korzystać z czwartej. Owym przybyszom spodobała się w końcu ziemia w naszym wszechświecie panuje zasada nieprzeszkadzania w rozwoju innych ras niestety sytuacja jest bardziej złożona koniec końców póki, co jesteśmy zdani na samych siebie.Aha istnieje informacja ze obca rasa została sprowadzona około 600 milionów lat temu do naszego wszechświata.

no tak, normalni ludzie nie widzieli kosmitow na wlasne oczy ale i tak przeciez ty wiesz ze 600 milionow lat temu rasa z innej czasoprzestrzeni wyrzucila inna rase do naszej czasoprzestrzeni a ta podbijala niektore inne rasy a innych nie, chociaz te niepodbite nie mogly rozwalic 'przybyszow', wiesz rowniez ze korzystaja oni umiejetnie z czwartej gestosci i co mnie zadziwia znasz dglebnie zasady panujace w naszym wszechswiecie! ale sytuacja jest bardzo zlozona wiec koniec koncow uratuje nas kubus puchatek ujezdzajacy bialego rumaka z pistoletem laserowym z czwartej gestosci ktory wykradl kosmitom uwiezionym w naszym wszechswiecie :)

Moim skromnym zdaniem, koles byl przestraszony nie na zarty a wiedzial ze ma malo czasu... w strefie 51 napewno dzieja sie jakies 'dziwne' rzeczy, nie mowie tu koniecznie o kosmitach lecz o testach nowej broni, badaniach naukowych, chemicznych itp... wiec ludzie ze strefy 51 na 100% wiedza wiecej od reszty na te tematy :P

Sadze ze ten facet mowil to w co wierzyl a nie koniecznie jest prawda, mogl miec zryta psyche, silne halucynacje itp, nie bez powodu byl na urlopie :) a moze mowil prawde i kosmici maja ochote na nasza planete... no coz, sadze ze nie ma sie tu nad czym rozwodzic poniewaz takie nagranie mozna zrobic wlasnorecznie z kumplami, nie mowie ze jest to latwe ale trzeba przeciez wziac pod uwage ze jest to mozliwe do zrobienia :))

no a wiec nie bojcie sie ludzie, jak nas jakies gowno zaatakuje to raczej nie bedziemy dluzni, a w najgorszym wypadku wszystkich nas wyrzna ale przeciez ludzie sa zdolni do robienia takich rzeczy miedzy soba :) przypomnijcie sobie holokaust :) na ziemi zawitalo juz pieklo wiec nie powinnismy zostac zaskoczeni, procz tego ze zamiast ak47 kosmici beda w nas strzelac laserami czy innym gownem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no tak, normalni ludzie nie widzieli kosmitow na wlasne oczy ale i tak przeciez ty wiesz ze 600 milionow lat temu rasa z innej czasoprzestrzeni wyrzucila inna rase do naszej czasoprzestrzeni a ta podbijala niektore inne rasy a innych nie, chociaz te niepodbite nie mogly rozwalic 'przybyszow', wiesz rowniez ze korzystaja oni umiejetnie z czwartej gestosci i co mnie zadziwia znasz dglebnie zasady panujace w naszym wszechswiecie! ale sytuacja jest bardzo zlozona wiec koniec koncow uratuje nas kubus puchatek ujezdzajacy bialego rumaka z pistoletem laserowym z czwartej gestosci ktory wykradl kosmitom uwiezionym w naszym wszechswiecie :)

Dzoda Czy ty umiesz czytać, właściwie czytać i rozumieć napisałem wyraźnie dobitnie "istnieje kilka teorii?..,Uważa się za możliwe..., A teraz wskaz mi gdzie pisze ja wiem, ja znam. Teoria przedstawiona przeze mnie tutaj jest to zdanie ludzi, którzy byli uprowadzani przez obce rasy i dowiadywały się od nich pewnych rzeczy, a także ludzi, którzy badali tych pierwszych i potwierdzali za możliwe ze mówią prawdę. Teraz pokaz mi ze napisałem gdzieś ze jest to jedyna możliwa prawda.Na forum komentuje się temat na nim zamieszczony skomentowałem temat odnosząc się do teorii obcych cywilizacji a ty wjeżdżasz i od razu walisz w tryby moja wypowiedz. Ja tez bym mógł twoim "skromnym zdaniem" podetrzeć sobie wiesz, co ale oszczędzę ci tego, bo pewnie jesteś najmądrzejszy na świecie i twoja racja jest jedyna. Przepraszam, ale nie lubię jak ktoś centralnie robi sobie ze mnie jaja i na pewno sobie na to nie pozwolę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagranie dość ciekawe,ale koleś w kilku programach wystepował o strefie51.A o co chodzi z jego wypowiedzią?Bo powiem szczerze,że nie zrozumiałem,jego wypowiedzi.Nie są tym za kogo się uważają?Czyli co w strefie 51 zamiast ludzi ufo? Heh.Nie wiem,liczę na pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagranie jak dla mnie jest autentykiem, te emocje, ten strach i nagle przerwa... Co do kolonizacji to nie wiem czy mam się bać czy cieszyć. Czas pokaże, może nie dożyjemy tych czasów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe nagranie ;) .

Dzięki za link :D .

Co do nagrania:The Truth Is Out There....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście, dude to niezły aktor... ale nie idealny. Słychać sztuczność w jego głosie. Jak dla mnie - Fake.

Zaczął robić się śmietnik, więc ZAMYKAM

BigStar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.