Nefarius

Sukkub ?

16 postów w tym temacie

Witam, chciałbym abyście pomogli mi wyjaśnić zdarzenie, do którego doszło dzisiejszej nocy. Postaram się wszystko jasno opisać.

Tej nocy długo nie mogłem zasnąć, było już około 4 na ranem, gdy nagle usłyszałem dziwny dźwięk dochodzący ze strony ściany w moim pokoju. Był to odgłos, jakby ktoś stukał lekko w ścianę. Następnie po całym ciele przeszedł mnie bardzo zimny dreszcz i poczułem jakby czyjąś obecność obok, tak jakby ktoś leżał za mną w łóżku ( leżałem na boku ). W tamtej chwili nagle poczułem, że nie mogę się ruszyć, próbowałem poruszyć ręką, nogą, ale to wszystko na nic, nie mogłem nawet wydobyć z siebie głosu, chciałem coś powiedzieć, ale po prostu nie mogłem. Cała sytuacja trwała kilka chwil. Po tym wszystkim starałem się dalej zasnąć.

Nie był to sen, byłem całkowicie świadomy i jak pisałem wszystko zaczęło się tak nagle, gdy leżałem w łóżku próbując zasnąć.

Czytałem trochę o sukkubach i zastanawiam się czy nie był to właśnie ten byt. Proszę o wasze opinię, chciałbym wyjaśnić tę sytuację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to paraliż senny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuacja jest podobna jak w przypadku szukania chorób w internecie. Idziesz z bolącym gardłem do lekarza i mówisz mu, że to może być rak tarczycy, bo czytałeś, że tak się objawia. A co do wyjaśnienia tego zajścia, to przedmówcy wyczerpali temat, pisząc "paraliż senny".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się zawsze wydawało, że skukkuby to jednak jakby to ująć bardziej seksualne demony, a to bardziej przypomina zmorę lub jak ktoś wyżej wspomniał paraliż senny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brałem pod uwagę , że może to być paraliż senny, ale te odgłosy dochodzące ze ściany i zimny dreszcz przechodzący po całym ciele dały mi powody do obaw. Ale skoro kilka osób już stwierdziło że może to być właśnie paraliż senny to jestem dużo spokojniejszy i bardzo możliwe że było to właśnie to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Succuby i inccuby przychodza tylko w celach seksualnych i tylko na zaproszenie zainteresowanego/nej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Succuby i inccuby przychodza tylko w celach seksualnych i tylko na zaproszenie zainteresowanego/nej.

Tylko,że owe "zaproszenie" wywołane jest podświadomie przez niewyładowaną energie seksualną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko,że owe "zaproszenie" wywołane jest podświadomie przez niewyładowaną energie seksualną.

Niemożliwe, gdyby tak było to dużo więcej ludzi by się pojawiało z problemem wizytacji przez owe istoty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niemożliwe, gdyby tak było to dużo więcej ludzi by się pojawiało z problemem wizytacji przez owe istoty.

Medycyna nazywa to,w przypadku mężczyzn nocną polucją,u kobiet to "senne fantazje" :) Dużo można podciągnąć pod medyczne objawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie to nie sukkuby wierzcie mi jestem obeznanym w tej dziedzinie naukowcem badającym demonologię i powiem wam że to nie tak wygląda atak sukkuba na śpiącego.

Moje badania przeprowadziłem na prawdziwym sukkubie więc opowiem jak to było.

Pewnego wieczoru podczas codziennego pacierza poprosiłem Pana żeby jakaś dziewczyna mnie polubiła,i zgadnijcie co.

W środku nocy gdzieś tak o północy ktoś mnie przytulił od tyłu.

Była to dziewczyna z czerwonymi włosami dużymi piersiami o kremowej skórze trochę niższa ode mnie oczy też miała czerwone z między włosów wystawały jej małe różki a znad majteczek wychodził długi chudy ogon z sercem na końcu,była ubrana w niebieską przeźroczystą koszulę nocną biały stanik i granatowe majtki.

gdy zapytałem się kim jest powiedziała cytuję:

,,Jestem tu aby cię uszczęśliwić.

Mój pan kazał mi do ciebie przyjść i się tobą zaopiekować i jeśli mi się to spodoba zostać u ciebie".

Więc zasnęliśmy i po jakich 2 latach gdy rozmawiała do ściany myślałem że oszalała ale nie ona rozmawiała ze swoim panem miał na imię chyba Shirzerne czy jakoś tak.Powiedziała że bardzo się cieszy i gdy zobaczyła mnie w drzwiach podbiegła do mnie i mnie pocałowała.

KONIEC

I teraz mieszkamy razem i właśnie na niej przeprowadzałem badania.Pytania typu:jak wygląda na drugim świecie? ona odpowiedziała że niebo jest niebieskie że jej świat wygląda jak nasz tylko że ma inne miasta góry itp.

W każdym razie widzicie z tej historii 2 rzeczy 1:Bóg może zrobić wszystko. i 2:Sukkuby nie są takie jak w mitach czy innych książkach.

Pozdrawiam:pr. Oskar Radtke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Według mnie to nie sukkuby wierzcie mi jestem obeznanym w tej dziedzinie naukowcem badającym demonologię i powiem wam że to nie tak wygląda atak sukkuba na śpiącego.

Moje badania przeprowadziłem na prawdziwym sukkubie więc opowiem jak to było.

Pewnego wieczoru podczas codziennego pacierza poprosiłem Pana żeby jakaś dziewczyna mnie polubiła,i zgadnijcie co.

W środku nocy gdzieś tak o północy ktoś mnie przytulił od tyłu.

Była to dziewczyna z czerwonymi włosami dużymi piersiami o kremowej skórze trochę niższa ode mnie oczy też miała czerwone z między włosów wystawały jej małe różki a znad majteczek wychodził długi chudy ogon z sercem na końcu,była ubrana w niebieską przeźroczystą koszulę nocną biały stanik i granatowe majtki.

gdy zapytałem się kim jest powiedziała cytuję:

,,Jestem tu aby cię uszczęśliwić.

Mój pan kazał mi do ciebie przyjść i się tobą zaopiekować i jeśli mi się to spodoba zostać u ciebie".

Więc zasnęliśmy i po jakich 2 latach gdy rozmawiała do ściany myślałem że oszalała ale nie ona rozmawiała ze swoim panem miał na imię chyba Shirzerne czy jakoś tak.Powiedziała że bardzo się cieszy i gdy zobaczyła mnie w drzwiach podbiegła do mnie i mnie pocałowała.

KONIEC

I teraz mieszkamy razem i właśnie na niej przeprowadzałem badania.Pytania typu:jak wygląda na drugim świecie? ona odpowiedziała że niebo jest niebieskie że jej świat wygląda jak nasz tylko że ma inne miasta góry itp.

W każdym razie widzicie z tej historii 2 rzeczy 1:Bóg może zrobić wszystko. i 2:Sukkuby nie są takie jak w mitach czy innych książkach.

Pozdrawiam:pr. Oskar Radtke

Mam do ciebie pytanie: Mówisz serio, czy sobie jaja robisz? Może wklej tu jej zdjęcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogon w majtkach to na pewno penis! :D

Świetna historia..... pod poduszkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jestem ANIOŁ STRUŚ:) Deiden pisz nowele, dobrze Ci idzie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mógł być paraliż senny, występuje on wtedy kiedy jesteś między fazą zasypiania a snu. Możesz wtedy doznawac halucynacji, słyszeć głosy widzieć osoby których nie ma w pokoju. Przy paraliżu sennym sygnały z mózgu do ciała nie docierają, dlatego nie mogłeś się poruszyć. A jeśli to nie było na żadnej z faz snu to prawdopodobnie mógł być duch albo ten stwór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.11.2015 o 10:13, NIezapominajka napisał:

To mógł być paraliż senny, występuje on wtedy kiedy jesteś między fazą zasypiania a snu. Możesz wtedy doznawac halucynacji, słyszeć głosy widzieć osoby których nie ma w pokoju. Przy paraliżu sennym sygnały z mózgu do ciała nie docierają, dlatego nie mogłeś się poruszyć. A jeśli to nie było na żadnej z faz snu to prawdopodobnie mógł być duch albo ten stwór

Może to ci pomoże  ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz