• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
sentymentalna

odchudzanie

11 postów w tym temacie

Nienawidzę mojego ciała. Może gdybym była niska to bym zaakceptowała kragłości.. ale, że mam 177 cm wzrostu czuję się.. wielka... nie mam jakiejś nadwagi.. ale z tym wzrostem naprawdę czuję się źle ważac tyle ile waże. To wyglada strasznie.. nie mogę patrzeć w lustro. Nie chce mi się żyć, wstydzę się ludzi, nie chce nigdzie wychodzić, żeby tylko nie zobaczyli mnie starzy znajomi i to jak teraz wygladam.. wciaż się odchudzam, ale nie mam czasu na ćwiczenia. Kiedy miałam czas na diete i bieganie i ćwiczenie było ok. teraz na serio nie mam możliwości, nie umiem. na przemian głodzę się i objadam.. nie mam sił z tym walczyć.. Może ktoś zna jakiś sposób na zrzucenie ok. 10 kg.. jakieś zioła? Cokolwiek.. Jestem w stanie zaryzykować zdrowiem, wszystko mi już jedno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Czasami obraz naszego ciała jest zakrzywiony przez nas samych. Jesteś wysoka ,więc powinnaś zrobić sobie BMI oraz sprawdzić jaka waga jest odpowiednia do twojego wzrostu.Inna będzie waga dla osoby ,która ma 164 czyli np 57 a inna dla osoby,która ma np 170. Przestrzegam dziewczynko:) przed głodówkami ...zastanów się,ponieważ nie zawsze jak z nami aż tak źle jakby się mogło wydawać;) pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to wszystko wiem, ale jest źle. Nie szukałabym nawet tu pomocy gdyby chodziło o fałdkę na brzuchu. pytam bo może ktoś będzie w stanie polecić mi coś skutecznego..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dieta dukana .Działa o ile nie przeszkadza ci ,że rujnujesz sobie zdrowie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

próbowałam, ale mam za dużo zajęć i racy.. nie mam czasu na takie diety, w dodatku dojeżdżam do miasta co mi zajmuje mnóstwo czasu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam tyle samo wzrostu co ty.nie napisalas ile wazysz.ale ja czuje sie niska I chuda.dopiero jak zrobilam sobie raz zdjecie ze znajomymi-na tym zdjeciu wygladalam przy nich jak jakies monstrum(chociaz wazylam wtedy 57 kilo,ale mialam troche miesni od silowni).Na tym zdjeciu wszyscy byli malutcy I chudzi przy mnie-chociaz normalnie nie odczuwalam tak tego ze taka wielka jestem.nie moglam wtedy uwierzyc ze to ja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

<< Nienawidzę mojego ciała >> brzmi to strasznie i przy braku podanej wagi, którą posiadasz trudno tak jednoznacznie ci doradzić. Powinnaś jednak najpierw sprawdzić, czy masz przy swoim wzroście nadwagę, bo bez tego nasze rady mogą okazać się dla dla twojej osoby szkodliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość ziół działa moczopędnie, dlatego kurację ziołami należy uzupełniać wodą mineralną, by nie dopuścić do nadmiernego odwodnienia organizmu. Bez wody skóra wiotczeje, a w skrajnych przypadkach, może dojść do halucynacji.

Dobrym ziołem na przeczyszczenie, jest senes, a wspomagany różą, czyni cuda.

Jednak zrób test na masę ciała, symulację ze wskaźnikiem BMI, czy jakoś tak, jest tego pełno w necie.

I afirmuj na akceptację swojego ciała, w końcu trzeba kochać siebie, akceptować, by móc w pełni żyć i cieszyć się wszystkim, co niesie nam życie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja teraz jestem chudsza niz wtedy,mimo ze mam taka sama wage.Teraz doszlam do wniosku ze odzywiam sie innaczej jak kiedys -doszlam do wniosku ze kiedys mi stala woda w organizmie i wygladalam na taka wieksza.chociaz teraz wcale dobrze nie wygladam-bo wygladam jak szczapa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ekhm, o kiedy to BMI jest rzetelnym wskaźnikiem? U osób z dużą masą mięśniową pokazuje nadwagę. Najlepiej u dietetyka lub na siłowni sprawdzić ile czego mamy w naszym ciele. Niestety ale sama z siebie magicznie nie schudniesz, albo zmienisz sposób odżywiania, albo czekaj na cud, który nie nastąpi. Nie stosuj "cud diet" bo one nic nie dają na dłuższą metę, dieta to sposób w jaki się odżywiasz stale, wystarczy zacząć mniej jeść, ale częściej, zamiast batonika zjeść grahamkę. Od ziół zaczniesz więcej sikać i Cię przeczyści bo widzę, że stosowałabyś je w nadmiarze, zamiast 15 przysiadów - 3 kubki ziółek. Teksty typu nie mam czasu na dietę albo na ruch nie trafiają do mnie w żaden sposób. Znam osoby, które pracują, studiują i pracują a mimo to w ciągu 24 h doby mają 45 minut na ruch. Tobie się po prostu NIE CHCE. Nadwaga znikąd się nie wzięła. Wybij sobie też w głowy, że schudniesz głodząc się, organizm żeby chudnąć zdrowo potrzebuje wbrew pozorom jedzenia. I ostatnie, polecam wizytę u psychologa bo widzę początki bulimii a odchudzanie zaczyna się od naszego umysłu i siły woli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz