lordvader

Czarna magia - jak zacząć?

9 postów w tym temacie

Witam.

Jestem nowy na tym forum. Od dłuższego czasu szukam informacji na internecie jednak nie potrafię znaleść niczego interesującego, dlatego piszę tu. Chciałbym zająć sie czarną magią na poważniej. Czy jest ktoś w stanie podesłać lub podać linki do jakiś konkretnych materiałów(sprawdzonych które działają, a nie jakiś pseudozaklęć). Chodzi mi o proste czary. Przyciąganie przedmiotów i takie tam. Nie chodzi mi o żadne głupie czary miłości czy zdobycia fortuny, bo to mi nie potrzebne.

Prosiłbym o jakieś sensowne odpowiedzi, a nie pouczanie czym grozi czarna magia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz do mnie pw.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaklęciem nie przyciągniesz przedmiotu,do tego potrzebna jest praktyka i odpowiednie ćwiczenia.I o ile wiem to nie jest czarna magia.Dlaczego ludzie chcą się dokształcać w tematach,o których nie mają zielonego pojęcia, jest dla mnie dalej rzeczą niezgłębioną. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, wiem medytacje, ćwiczenia swojej duszy i z czasem masz coraz większą energię. Może moje sformułowanie nie było do końca konkretne. I rzeczywiście przyciąganie przedmiotów może ma mało wspólnego z czarną magią. Ale wszyscy wiemy, że trzeba od czegoś zacząć. Nie spodziewam się, że za pomocą jednego zaklęcia stanę się niczym Belial

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż..

Zależy, na ile jesteś w stanie i ile udźwignąć, by coś osiągnąć.

Prawda jest taka, że nie każdy ma predyspozycje.

Jedni mogą zdobywac wiedze latami, a okazuje sie, że w praktyce nic im nie wychodzi. Jedni mają to od dziecka i jeśli tylko zajmą sie teorią, w praktyce pójdzie im gładko jak z płatka.

Masz predyspozycje? Dziedziczysz coś? Czy to zwyczajny kaprys?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam.

Czy jest ktoś w stanie podesłać lub podać linki do jakiś konkretnych materiałów(sprawdzonych które działają, a nie jakiś pseudozaklęć). Chodzi mi o proste czary. Przyciąganie przedmiotów i takie tam. Nie chodzi mi o żadne głupie czary miłości czy zdobycia fortuny, bo to mi nie potrzebne.

Tak, wiem medytacje, ćwiczenia swojej duszy i z czasem masz coraz większą energię. Może moje sformułowanie nie było do końca konkretne. I rzeczywiście przyciąganie przedmiotów może ma mało wspólnego z czarną magią. Ale wszyscy wiemy, że trzeba od czegoś zacząć. Nie spodziewam się, że za pomocą jednego zaklęcia stanę się niczym Belial

Powiedz: Robisz sobie z nas jaja?

Z twoich wypowiedzi wynika, że tak.

No ale żeby nie było, że spamuję:

http://okulta.pl/magia-chaosu/item/180-magia-golymi-rekami-jake-armitage

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ajka - Jak dowiedzieć się o dziedziczeniu/predyspozycjach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W internecie nie znajdziesz nic co mogłoby ci sie przydać. Ktoś kto posiada wiedzę, nie zamieści niczego konkretnego w sieci do ogólnodostępnego użytku. Chyba podobnie jest z testami psychologicznymi, jeśli jakiś trafi do Internetu nie mozna go wykorzystać w diagnostyce psychologicznej.

A co do predyspozycji - nie jestem jakimś ekspertem, ale według mnie jeśli miałbyś jakieś predyspozycje wiedziałbyś o tym, a przynajmniej miałbyś jakieś "przeczucie".

Miałeś w rodzinie kogoś kto zajmował sie ezoteryką?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście korzystam na bieżąco z takich usług i bardzo sobie chwalę. W moim przypadku wszystko się sprawdza praktycznie w 100%, ale jest tak bez wątpienia dlatego, że zajmuje się tym osoba z powołania. Korzystałam głównie z takich usług jak: tarot, wahadło, uroki miłosne, usługi lokalizacyjne zaginionych zwierząt za pomocą wahadła i naprawdę polecam. Dzięki temu dużo się o sobie dowiedziałam, poznałam miłość swojego życia oraz odnalazłam mojego pieska, który się zgubił. Gorąco polecam: http://rytualymilosne.wizytowka.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz