Angelina900

Nie bój się jestem przy tobie . Co to oznacza?

6 postów w tym temacie

Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen... Śnilo mi się ze jechałam autem jako pasażerka, siedziałam z tylu i był wypadek. Drzwi kierowcy otworzył ratownik (kolega mojego znajomego też ratownika) wyciągnął do mnie rękę żeby mnie dostać i powiedział : nie boj się jestem przy tobie. Dodam , ze z tym człowiekiem nie widziałam się od chyba pół roku i nie podoba mi sie - wiec raczej nie jest to marzenie senne. Co mógł oznaczać ten sen?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli by wziąć ten sen trochę bardziej dosłownie można uznać, że będziesz miała problemy i pomoże Ci ktoś po kim byś się tego nie spodziewała.

Jeżeli by brać pod uwagę sennik, są tam straty finansowe, poprawa relacji z otoczeniem mimo wewnętrznego lęku i nowe znajomości. Wyczytałam też, coś o możliwych problemach ogółem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeśli by wziąć ten sen trochę bardziej dosłownie można uznać, że będziesz miała problemy i pomoże Ci ktoś po kim byś się tego nie spodziewała.

Jeżeli by brać pod uwagę sennik, są tam straty finansowe, poprawa relacji z otoczeniem mimo wewnętrznego lęku i nowe znajomości. Wyczytałam też, coś o możliwych problemach ogółem.

To by się zgadzało... Problemy a raczej zmartwienia mam z moim znajomym, z resztą którego kolega we śnie moim był. Co do reszty to nie wiem... Głupia jestem wiem, ale sobie pomyślałam że może znajomy rozmawiał albo rozmawia ze swoim kolegą . Ten jakoś pomyślał sobie o mnie i się przyśnił. Mało prawdopodobne ale się zastanawiałam nad tym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Angelina900 jest wręcz odwrotnie, ty myślisz o tym "koledze". Boisz się czegoś, ale też zapominasz o tym, że jesteś chroniona. Taka włąśnie powstała wizualizacja. Że jest jakiś "ratownik" i on wyciąga do ciebie rękę. Choć nie zawsze realnie chcesz ją podać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... On jeszcze żyje?

Żartuje

Może bedzie twój anioł struż

Raz ogladałam film ze facet umarłi widział cien kolegi tobył strażak koleka i przeżył i to był jego struż

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że to może być ostrzeżenie przed jakimś niebezpieczeństwem. Ale widocznie ktoś nad Tobą czuwa :) Możesz więcej przeczytać > tutaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz