• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
invisible

Zdjęcia Duchów

45 postów w tym temacie

Witam,

Tutaj zamieszczajcie zdjęcia duchów ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne zdjęcia niektóre nawet śmieszne.Wogóle ta strona to fajna rzecz.Można się pośmiać oraz trochę pogadać z kolegami o tych zdjęciach lub opowieściach. ;)8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwne są te zdjęcia, część z nich wygląda mi na FAKE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

smich :evil:

duchy to prawda. W mojej miejscowości jest parę miejsc, gdzie straszy w Gwozinicy Górnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na Twoim miejscu wybrałbym się do tych miejsc i uwiecznił jakieś przedmioty - może akurat uda Ci się sfotografować coś ciekawego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ostatnie zdjęcie jest nakładane... widać ... a te stare zdjęcia są ciekawe :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiedźcie, jak się wkleja foty, to wam wyślę z nawiedzonego miejsca w moim mieście. nie fake.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o ile się nie mylę, to jest to foto robione na telefonie ze słabym aparatem i to na zoomie. Tak więc to zwykła rozmazana mgła w kawałkach pikseli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wszystkie zdjęcia muszą być modyfikowane, aby przedstawiać fałszywy obraz ducha. Wiele elementów krajobrazu niekiedy formuje się w niewyraźną twarz, nawet światło, które pada na ścianie, podczas 'wędrówki' przecinane przedmiotami - koniec końców formuje się we, właśnie, fizjonomię, a z faktu, iż jest niewyraźna, czerpiemy podejrzenia, jakoby miały być to duchy.

Sfotografować ducha jest trudno, to raz - wszak jawi się konkretnej osobie, a nie obiektywowi aparatu, no i zazwyczaj nie stoi bezmyślnie, i nie pozuje do zdjęcia; dlatego takowe fotografie zwyczajowo unieważniają istnienie duchów, przemieniając podejrzenia w nieco bardziej... domagające się pobłażliwości.

Jakiś czas temu spotkałam się z, prawdę mówiąc, zniewagą tematu duchów - zdjęcie przedstawiało obłoki dymu, unoszące się znad zniszczonego WTC (zdjęcie oczywiście z 11.09.2001.), opatrzone opisem: 'Zły duch terrorystów przeżył nad wieżą'; czerwonym kółkiem otoczono miejsce, w którym szary dym ułożył się w niewyraźną kreskę, a powyżej skłębił w dwie pionowe - miała być to twarz ducha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam tu kilka zdjęc tych duchów nad WTC :

wtc2pltekstykormakgalerjo3.jpg

wtc3pltekstykormakgalerml2.jpg

a to mnie zaciekawia :

d111rn6.jpg

źródło : internet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

duchy istnieją i powiem wam ze jeżeli ktoś ma księgę dżuma to niech ja od razu wyzuci są takie w Polsce 3. U mnie w miasteczku kolesi robił ogrodzenie i fundamenty kopal to odkopał ludzkie kości i to księgę można pomyśleć, że książka zniszczona, ale ta była nawet nie draśnięta dużo osób mówiło u żeby jak z powrotem zakopał ale durny jak otworzył i nie pożył 3 dni bo się powiesił. jak ktoś chce więcej się dowiedzieć to niech napisze na mojego e-malia Pietey20@o2.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem dopiero nie długo na tej stronie, ale mam coś, co was zadziwi. Wrzucę tę fotkę na dniach 100% autentyk z Kołobrzegu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ee a skad ta ksiega dzuma jest ona p polsku gdzie ona teraz sie znajduje w muzeum czy co?? troche mnie to zainteresowalo jak cos znajde w necie na ten temat to opisze to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie nie które zdjęcia ogólnie nie śmieszą....był taki przypadek opisany w jednej z tomów "Świata Wiedzy" ,że po zrobieniu zdjęcia osoba od razu zmarła(...). Potem jednak po wywołaniu zdjęcia okazało się że koło tej osoby w trackie zdjęcia stanął Duch Kobiety!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej przekonuje mnie zdjecie nr.1. na pozostałymi fotami nie dlugo bym sie zastanawial by stwierdzic manipulacje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zrobienie" takiego zdjecia w Photoshopie, nawet dla amatora obróbki zdjęć, to prosta sprawa, a co dopiero dla profesjonalisty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może to po prostu czyjaś siostra, schowała się tam do zdjęcia i siostra z koleżankami zrobiły z niej ducha?:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli już to tylko pierwsze zdjęcie jest w miare wiarygodne. Ja nie wierze w duchy i tego się trzymam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wierzysz bo nigdy niczego nie doświadczyłeś, ani niczego nie widziałeś.

Uważasz się za zapewne za racjonalistę, ale gdybyś przeżył coś niewytłumaczalnego to byś uwierzył. Pozdro ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie Prootectorr ma racje ja wierzyłem od zawsze przeżyłem i wierzę jeszcze bardziej. Koledzy nie wierzyli przeżyli i wierzą... Kwestia po prostu doświadczenia tego... :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz