• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
MilagroXF

Sen MilagroXF - co on może znaczyć?

4 posty w tym temacie

Miałam dziwny sen i boję się, że może oznaczać on coś złego... Chciałabym wiedzieć czy coś złego się stanie czy po prostu jestem przewrażliwiona przez ostatnie przeżycia. Liczę na waszą pomoc w interpretacji tego snu :)

Jechałam na jakąś wycieczkę, gdy się rozejrzałam po autokarze siedziała w nim moja dobra koleżanka ze swoją młodszą siostrą i autokar był zapełniony ludźmi z którymi śpiewam w takim jakby chórze... Pośród tych osób była także moja obecna nauczycielka. W pewnej chwili autokar zatrzymał się na jakiejś wsi i po dwie Panie przyszli jacyś starsi mężczyźni i zabrali je z powrotem, bo źle się czuły. Pojechaliśmy dalej. Nagle znaleźliśmy się w jakimś pensjonacie (?), a potem znaleźliśmy się w restauracji i tam byliśmy świadkami ślubu, ale to nie było wesele, była to ceremonia ślubna odbywająca się w restauracji. Młoda para zerkała co jakiś czas na mnie, ale nie słyszałam nawet jednego słowa. Potem zerkała na mnie nauczycielka, poczułam się speszona i obciągnęłam bardziej sukienkę, która w tej chwili wydawała mi się o wiele za krótka, chociaż taka nie była. Potem nie wiem jakimś cudem uciekałam z jakimiś obcymi, młodymi ludźmi i moim kuzynem ( nie wiem skąd on tam) przez jakieś jezioro/morze nie wiem wyglądało na jezioro, ale były tak wielkie fale, że przyszło mi na myśl, że to jednak morze. Siedzieliśmy na jakichś deskach i płynęliśmy na nich jak na jakiś kajakach. Usłyszeliśmy od innych, że jesteśmy głupi, że tam są zbyt wielkie fale, za głęboka woda, że nie damy rady uciec... Ale my płynęliśmy dalej, w końcu ktoś pod nas podpłynął i skierował w inną stronę, tam woda była już płytszą, na tyle, że mogliśmy spokojnie przejść... Dalej już nie pamiętam, pamiętam tylko nasz śmiech z głupoty jaką mogliśmy zrobić płynąc na tą głębszą wodę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boisz się podjąć jakieś wyzwanie, związane ze szkołą, chórem, śpiewem itd. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś uważa ciebie za niemoralną, nietaktowną. Próbuje zrobić z ciebie "łatwą dziewczynę" ośmieszyć. I chodzi tu o jakąś grupę, np w szkole, pracy. Gdzie jest sporo ludzi poważnych.

Krótko mówiąc, jakieś plotki spowodują, że będziesz chciała się wyrwać i czuć radosna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo :) Czyli jednak obawy nie są tylko z przewrażliwienia... :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto