Hemera

Czy to rzeczywiście jest, czy coś ze mną jest nie tak? :'(

12 postów w tym temacie

Mam ogromny problem, cóż często medytowałam kiedyś, teraz rzadziej. Otworzyłam wszystkie czakramy(jestem numerologiczną 7) byłam już w oobe, ld, projekcje astralne, zajmowałam się tym ze znajomymi. Od jakiegoś czasu zaczynam widzieć orby, aury, czarne, białe, świetliste plamki które przemieszczają się kawałek i znikają. Kiedy zauważą że zwróciłam uwagę to pojawia się więcej i wyraźniej widzę, staram się ignorować i o tym nie myśleć, zapomnę, za chwilę znów się zjawiają. Także widzę od jakiegoś czasu jakby zniekształcenie jakiejś części obszaru ludzkich wielkości, lub mniejsze. Czy to rzeczywiście prawda, czy złapałam nagłej schizofrenii? bo mnie to mocno martwi.. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile masz lat? palisz trawe? nadużywasz alko? to ważne pytania w ustaleniu tego, czy to nagła schiza...

Każdy psychiatra powie Ci, że to schiza... teraz tak. Jak się czujesz na co dzień? miewasz lęki? stresy? miewasz napady niekontrolowanego gniewu? nie radzisz sobie z organizacją pracy? miewasz irracjonalne poglądy? nie wydaje Ci się, że jesteś śledzona i kontrolowana? odpowiedz, proszę na tę wszystkie pytania, a potem pomyślimy, co z tym zrobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam 18 lat, nie pije, nie palę, nigdy nie zazywalam narkotyków ani nie zamierzam. Teoretycznie jestem zwyczajna dziewczyna z dziwnymi zainteresowaniami - Okultyzm. Im bardziej w to brne tym gorzej i już nie wiem czy prostu się na to otworzylam czy to schiza. Czasem miewam paralize senne i wyrzucenia w oobe, do tego wizje i intuicje które się sprawdzają. Jedni mówią że jestem jasnowidzem a ja się boję że to może być coś poważnego na tle psychicznym. Nie boję się duchów czy coś, są mi obojętne. Boję się tego co się że mną dzieje (przepraszam za dziwne pisanie ale na telefonie piszę :/)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli się tego boisz, idź do psychiatry, wyśle Cie do szpitala na dopasowanie leków, bo inaczej nie minie, a jeszcze się nasili.

A jeśli jest Ci to obojętne, to udanej zabawy :) Myślę ,że to nie schiza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam to wystarczy że jesteś za spokojny żeby uznać cię za psychola dlatego wolalam się was poradzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tam to wystarczy że jesteś za spokojny żeby uznać cię za psychola dlatego wolalam się was poradzić.

Co masz na myśli pisząc "tam"?

Ja uważam, że wiele osób zbyt pochopnie podchodzi do OBE, Magii, etc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej idź do lekarza. Wszystko masz na własne życzenie. Gdybyś była na odpowiednim poziomie rozwoju wszystko przyszłoby naturalnie. Mądrość płynęłaby z twojego wnętrza i wiedziałabyś co robić, nie musiałabyś szukać tutaj pomocy. No ale cóż teraz "taka moda"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy, nie przeszkadza mi to, po prostu już nie jestem pewna czy to rzeczywiście się dzieje. Znałam konsekwencje, ale teraz po prostu już nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz to przy zgaszonym świetle czy normalnie? Nie czujesz się zmęczona?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi też rózne plamki przed oczyma fruwają, jak np. kucam i nagle wstaje wtedy widzę mocno świecące plamki, albo gdy szybko odwrócę głowę.. Czy jak mocno zacisnę powieki i otworzę po chwili oczy, to mam takie mroczki.. Chyba że to u Ciebie samoistnie "wyskakuje" wtedy tak jak inni piszą, wizyta u lekarza, może oprócz już poleconych, zajrzyj do okulisty? Może jakiś problem z oczami..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu widzisz aurę, możesz spróbować ocenić kto jest jakim człowiekiem po jej kolorze, poczytaj o kolorach aury, jeśli chcesz pogadać o magii na poważnie zapraszam na priv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz