vCONANv

Mega dziwny sen

15 postów w tym temacie

Peace.

Dzisiaj miałem mega zrypany sen a więc, stałem sobie przed drzwiami domu i paliłem fajkę, drzwi były otwarte więc spojrzałem w stronę wejścia i zobaczyłem że zapaliło się światło w przedpokoju mimo iż w domu nikogo nie było. Wszedłem do domu ale nikogo nie było. Po krótkim czasie mamuśka wróciła do domu i mówię jej że się światło samo zapaliło i nagle słyszę dzwonek do furtki patrzę i stoi przy płocie jakiś niski stary facet, siwa browa, włosy ? i chce poczęstować mnie ciastkiem mówię że nie chce to on pyta która godzina mówię mu ze nie wiem i że pójdę sprawdzić, mamuśka spytała kto to mówię że nie wiem to wyszła do niego i zaczeła z nim dyskutować wyszedłem go pogonić żeby się nie spinał czy coś i okazało się że jest jakąś śmiercią czy coś i przyszedł po mnie, zacząłem go wyzywać a on sobie poszedł i powiedział że mój czas i tak nadszedł.

O co kaman ?

P.S-Pamiętam dobrze bo przed chwilą wstałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, kurcze... ale faza;] z jednej strony można wziąć ten sen za symboliczny- facet jako Śierć we śnie- to zapowiedż wyjazdu lub zmian.

Z drugiej strony, jeśłi ten sen to przekaz, to masz przerabane jednym słowem... szykuj ubranie do trumny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro wyzwałem śmierć we śnie to zrobię coś z nią nie będzie mi układać życia na wolności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmiercią... czyli nadszedł koniec mieszkania z Mamą. Na siłe to przedłużasz.

Taki jest sens tego snu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może zakończenie złych nawyków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja tam nie wiem. A a siłe nie mieszkam z rodzicami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacznij oszczędzać, bo koszty pogrzebu duże. Czy każdy sen musi coś oznaczać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee tam zakopią mnie w ogródku. No ja tam nie wiem czy musi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak samo bym się podpięła po teorię zakończenia czegoś, a rozpoczęcia czegoś nowego. Nie powiem Ci dokładnie czego, bo nie znam Twojego życia. Może musisz coś zakończyć, coś ważnego się zbliża ku rozpoczęciu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakończyć chyba co najwyżej chwilowe obija nie się :P a tak serio to raczej nie i nie zanosi się żeby coś ważnego się rozpoczynało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może nadejdą problemy od których nie uciekniesz "Twój czas i tak nadszedł".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No sam już nie wiem, nie mam pojęcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam już nie wiem co myśleć :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja ci powiem co myśleć. Sny to tylko lub aż nasze pragnienia świadome lub podświadome jak i to czego się boimy i nie chcemy (czasami nazywamy to koszmarami jeżeli są naprawdę hardkorowe:D), No chyba że wierzysz w interpretacje snów...jw. :) sny to też tak jakby ,,ujście,, sen pozwala na regeneracje fizyczną i psychiczną. Nie bój bidy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz