• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
magsza

Prośba o wróżbę

2 posty w tym temacie

Magdalena 08.10.1991

Proszę o ogólną wróżbę na ten rok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Magdaleno, ten rok przedstawię Ci w 8 odpowiedziach na pytania.

1. Jaki będzie ten rok dla Ciebie w ogólnym bilansie?

Powiem szczerze, że Tarot wyjawił mi tu bardzo negatywną kartę. Ogólnie czeka Cię koniec jakiegoś cyklu, przejście na nowy etap co będzie niełatwym dla Ciebie zadaniem. Ten rok da Ci popalić, bo czekają Cię zmiany na które nie jesteś gotowa.

2. Kwestie Twoich postanowień?

O ile takowe posiadasz, każdy je posiada, nawet, gdy twierdzi inaczej. Gdzieś się tam lokują. Ale do rzeczy.

Masz o co walczyć, wydaje mi się, że wielokrotnie gdzieś tam przejawił Ci się impuls do działania by postanowienia spełnić. Jest w nich potencjał, uda Ci się osiągnąć to, co w tych kwestiach planujesz.

3. Co Cię ucieszy?

Czeka Cię przygoda miłosna, w niej spełnienie i rozkosz, które to potrzebujesz w głębi serca.

4. Co Cię zasmuci?

Będziesz chciała "oddać się" pustym marzeniom i spotka Cię wtem rozczarowanie.

5. Na co będziesz musiała szczególnie zwrócić uwagę?

Dojdź do tego, czego potrzebujesz tak naprawdę w życiu. Zwróć uwagę na pomoc sobie, później innym.

6. Twoja kondycja psychiczna/fizyczna w tym roku?

Mimo tego, że może Ci się przytrafić wiele złego, będziesz silna fizycznie jak i psychicznie. (Wtem i pokonasz trudności).

7. Sprawy uczuciowe w tym roku?

Zapowiada się na silny i trwały związek, w którym oboje partnerów będzie się wspierało i pomagało w trudnych chwilach.

8. Kondycja finansowa bądź zawodowa w tym roku?

Stabilizacja finansowa. Ciężką praca przyniesie Ci pozytywne rezultaty.

----

To tyle na ten rok, liczę, że pomogłem. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.