mari2785

33

6 postów w tym temacie

Jestem numerologiczną 33. Nie interesowałam się numerologią, ale jakiś czas temu poznałam pewna kobietę. Powiedziała mi ona, że jest coś takiego jak liczba mistrzowska. Chodzi o to, ze jeśli dodając do siebie cyfry z daty urodzenia w pewnym momencie uzyskamy liczbę dwucyfrowa składającą się z dwóch jednakowych cyfr czyli np. 11, 22, 33 itp., mamy do czynienia z liczba mistrzowska. Poczytałam trochę i stwierdzam, że to, co piszą tam o mojej liczbie zgadza się w 99% z tym, co przeżywam. Jestem bardzo empatyczna, wielu ludzi prosi mnie o radę, często działam jak lampa na ćmy w stosunku do osób zagubionych, potrzebujących pomocy. Ta pani, która uświadomiła mi, ze moja liczba jest 33 mówiła też, że bardzo często osoby z mistrzowskimi liczbami działają na siebie jak magnes, co jest chyba prawda, bo mój TZ jest 11, a najlepsza przyjaciółka 22... Dziwne to:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj na forum tematu, w którym pisaliśmy o liczbach. Jeśli interesuje Cię ta tematyka to tam jest sporo informacji.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem 11, a szczerze, to zawsze myślałam, że jestem 2. Całkiem przez przypadek dowiedziałam się, że 11 to osobna liczba, w sensie osobna interpretacja liczby. Dlatego nigdy tej interpretacji nie brałam do siebie, bo 2 w ogóle do mnie nie pasowała. No... ale 11 idealnie...pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do mnie 6 pasowała po części, natomiast 33 idealnie:) Również pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Empatia ...przyciąganie ...warto zapoznać się z darami ...są tacy ludzie co jak gąbki chłoną negatywy innych by je uziemić ,mimo wszystko ma to jakiś wpływ na osobę ....też jestem 33  i chłonę innych ,temu stronie od tłocznych miejsc i zachowuje dystans fizyczny w kontaktach ...trzeba mocno stać na nogach by tak wieka odpowiedzialność  dźwigać ...to jak dar jasnowidzenia czy prorokowania równie ważny aczkolwiek bardzo ciężkie to brzemię ...fajnie wzmocnić ochronę ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz